reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Detektor tętna płodu, przykladasz do naoliwkowanego brzuszka i przez słuchawki słuchasz ruchów j serduszka. Mnie to bardzo uspokajalo gdy miałam jakieś obawy o maleństwo.
 
Żgutek ja mam takie uczucie osłabienia czasami, jakby właśnie cukier spadał. Może mam z cukrem coś nie tak, bo w poprzedniej ciąży byłam na diecie dla cukrzyków, ponieważ wyniki z obciążenia glukozą wyszły mi na granicy normy. I teraz prawdopodobna jest powtórka :( chyba czas pomyśleć o diecie.

Jutro ma wizytę, mam nadzieję ze również będą badania genetyczne tzn. przezierność- ale mam stresa.

Miłego wiczorku
 
Żgutek ja tez odczuwam spadki cukru i wtedy życie ratuje mi cola :) A z tym spaniem to obawiam sie, że bedzie gorzej-przynajmniej w moim przypadku.... :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też dziś cały dzień chodzę zmarznięta, ale też aura za oknem jakaś mało letnia :szok:
Jutro mam test obciążenia glukozą :eek: Mam nadzieję że będzie ok...
 
mi coś spanie odpuściło..ale brak energi nie..wręcz przeciwnie!!!
dzisiaj rozmawiałam z koleżanką,która urodziła niedawno i poinormowała mnie,że wymiotowanie..mdłości...itd miała aż do porodu...KATASTROFA i też w 3 ciązy była!!!!

taki detektor to pewnie dużo kasy kosztuje....moja położna ma i zawszę mogę do niej podejść albo ona do mnie!!!!ale mieć taki w domku to super sprawa!!!!
 
reklama
Heven wcale nie tak dużo. Są różne, mój był jeden z tańszych ok 160 zł i to 6 lat temu, teraz na pewno jest znacznie tańszy. Mi on odjal kilka rajdów na izbę przyjęć bo w pierwszej ciąży straszna panikara byłam;-)
 
Do góry