reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja też mam angelsounds, kupowałam dawno temu przez sklep internetowy więc wyszło znacznie więcej niż sealpup, ale rzeczywiście warto chyba na allegro się rozejrzeć. Ja nie wyobrażam sobie być bez detektora, zwłaszcza później, a nóż mniej ruchów nalicze, czy przewroce się.... Ja schizowalam w pierwszej ciąży- no cud ze ja donosilam;-) tylko pamietajcie żeby użyć oliwki przed użyciem, inaczej nic nie usłyszycie tylko strachu najecie ( tak jak moja przyjaciółka:-D)
 
reklama
Witam was kochane z prawie samego rana. Dziś wyjątkowo dzięn w domu. Męża nie ma i nie miałam co z synem zrobić, więc urlop...
wcinam właśnie śniadanko, jeszcze ciepłe pieczywo z szyneczką i moim ogórkiem kiszonym.
Dziś będę szaleć w kuchni, bo na obiad zrobię kurczaka curry i chcę upiec szarlotkę.

Miłego dnia wam życzę i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, jeśli są.
 
dzień dobry!!!!!

Anulka właśnie coś mi nie pasowało z twoim postem...trochę późno jak na Ciebie:-)ale dzisiaj wolne więc szalej w kuchni a ja wpadnę na szarlotkę!!!!

przeglądałam detektory wczoraj na allegro i faktycznie niema tragedii...do 100zł już można dostać nawet konkretny!!!!

u nas dzisiaj normalnie jesień.....szaro..buro..pochmurno i do tego mgła!!!!!
dzisiaj w kuchni nie szaleję,bo mam obiad od wczoraj:szok::szok:
 
Dzień dobry;-)
U mnie też szaro buro i ponuro polska jesień:-(
Anulka_marcowa ja ostatnio robiłam szarlotkę i wyszła mi pyszniutka a robiłam ją pierwszy raz:blink: super ciasto na jesienne popołudnia
Ja nawet nie patrze na te detektory bo dopiero bym oszalała i ciągle sprawdzała:sorry:, a mąż by mnie zjadł..hehehe
Dziś mam wizytę na 15 ciekawe co tam u mojego malucha:confused::-)
Buziaki marcóweczki ;-)
 
Kasikz ja mam wizyty co trzy tygodnie
KasikP mój mąż też by mnie za to zjadł..a ja pewnie dostałabym szału na końcu!!!!

to pewnie i ja zrobię szrlotkę skoro robicie taki apetyt
 
KasikZ, ja mam wizytę to miesiąc.
Kurczę, jak was czytam to mam wrażenie, że jakoś strasznie lajtowo podchodzę do tej ciąży. Niezwykle spokojnie, nic mnie nie stresuje i nie przeraża... Dziwna jestem, czy co?
 
reklama
Ja tez co 3 tyg uff;)
Aniu ciesz sie ze masz takiego podejcie dla dzidzi zdrowo. Ja generalnie tez duzo lepiej niz poprzednie bo nie mam czasu na nic. Choc wiadomo za duzo przeszlam zeby calkiem nie myslec
 
Do góry