reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Wiek nie ma totalnie nic do rzeczy jeśli idzie o przeziernosc. Robili mi jak miałam 23 lata z pierwszą córką i robią teraz jak mam 29, Pappa też zawsze zalecali ale ja akurat nie robie.
 
reklama
Hej Marcóweczki :) ja genetyczne robie na Rajskiej we Wro....tam mnie skierowali z lux-medu i to jest chyba w ramach jakiejś akcji Mama i ja czy coś takiego :):)
Żgutek mnie się własnie wydaje, że brzydnę na córcie własnie :) ale z synka też będę oczywiście zadowolona. Tylko mam już tylu chłopców w rodzinie, że chciałbym w końcu zacząć kupować coś dziewczyńskiego :) co do remontu to znam ten ból bo muszę cały pokój dla maleństwa od podstaw robić-gładzie, malowanie, cyklinowanie i oczywiście urządzanie :) Ciaglę marznę i z bezsenności wpadłam w totalny letarg-ciagle bym spała-na leżąco, na siedząco, na stojąco, w pracy, w domu na rehabilitacji....Masakra:-D
 
Witajcie ponownie :-)

Zaopatrzyłam się w kolejną porcję owoców. Kupiłam też chałkę i zrobiłam z dżemem truskawkowym własnej roboty. Mmmm ale pyszne było :-)

Sofi89, Elżbietka gratuluję udanych wizyt :-)
 
Ostatnia edycja:
Sofi, Elżbietka super gratuluje udanych wizyt.

Dziewczyny ja też ciągle śpię masakra

Ja mam badania i usg na każdej wizycie, chodzę prywatnie i położna też jest od razu, koszt każdej wizyty 150 zł, przezierność też będę miała u mojego gina. żadnego dodatkowego latania nawet za badania krwi płacę u niego idę ze skierowaniem do konkretnego punktu i jest taniej.
Dziś spotkałam koleżankę urodziła w 30 tygodniu to jej drugie dziecko pierwsze urodziła dokładnie tak samo. maleństwo miało 43 cm i 1600 gram widziałam je dzisiaj istna kruszynka a już miesiąc ma.

Ja jeszcze nie mam planu jak ulokuje dzidziucha.
Niby dom duży, ale sypialnia mała, brakuje mi takiego konkretnie dziecięcego pokoju. Mamy sypialnie małą 9 m kw. wchodzi łóżko nasze i łóżko Mai, chyba pod sufitem ulokuje dzidziucha na hamaku.
Mi sporo miejsca zajmuje moja praca nawet za bardzo rozprzestrzeniła się w domu, ale tak to już jest jak się pracuje w domu.
Mamy budowę domu rozgrzebaną, żę hej :wściekła/y:. działkę kupiłam jeszcze przed ślubem i wszystko zaczęte też przed, a ślub był 7 lat temu. Mam wrażenie,że nigdy tego nie skończymy, a to wody gruntowe się podniosły zalało nam działkę, a to mąż był chory. Ostatnio widziałam się z sąsiadem to się śmiał, że to osiedle rozwodników bo co się wybudują to się rozwodzą :szok:. Sama nie wiem może lepiej nie kusić losu. Ale ten dom to moje marzenie.
Co do rzeczy to maluszka to też mam wszystkie podstawowe sprzęty łóżeczko, wózek,foteliki, zabawki, ubranka wszystko zachomikowane jest dom to się chowa :-). Jak zaczęliśmy rozmowę o dzidziuchu to mąż a chcesz drugie nie wiedziałem:confused:, a po co to wszystko trzymam dla zagracenia:wściekła/y:
 
Iman85, znajdę Cię. Narobiłaś mi takiej ochoty na chałkę, a gdzie ja teraz dostanę?! Jedynie rogalika mam. :D

Jenyyy, jak zimno! No po prostu się trzęsę jak tylko wyjdę spod koca. Ale... Kolejny podrozdział napisany, do soboty będzie wszystko z głowy i oddajemy! :) Dużo wydajniejsza jestem, jak nie ma Adama. ;p Do tego jeszcze zmieniłam i wyprałam pościel, zaraz jakieś amciu i oglądamy z Babcią film, "Gwiazd naszych wina" - oglądałyście? Podobno wyciskacz łez jak nie wiem, siorka mi mówiła.
A jutro śmigam na wizytę, dopiero o 14:30, także rano Wam jeszcze trochę pomarudzę. ;-)
Życzę miłego wieczora! :)
 
Natalia nie oglądałam ale lubię wyciskacze łez:-) chałka- mniam. Ja dzisiaj pół dnia gotowałam ogórkowa a potem robiłam spaghetti...pękam.
uruchomilam swój detektor tętna płodu i ślicznie słychać serduszko. Siostrzyczki mogą teraz namacalnie posłuchać malutkiej siostry:-) no i my jak zaczarowani jak nam dzidzia w czujnik kopnie:-)
 
reklama
Elzbietka super ze wizyta udana
Zarunia nawet mi nie mów o spaniu ja też śpię tak jak ty na siedząco, leżąco i w pracy po pracy od połowy września po pracy będę mieć wykłady po południu nie wiem jak dam radę bo teraz jak przychodzę z pracy to po obiedzie śpię mam nadzieję że za 2 tyg będzie lepiej.

Czy wy macie też taką mega słabość jakby cukier spadł? wiem że już pytałam ale okropne to uczucie

Wizytę mam 16 września wtedy też wyśle Mnie na kolejną morfologię i mocz mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze.

I co dzisiaj rano oczywiście spotkanie z porcelaną

 
Do góry