reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

kobita No, ja tak mam. Pierwsze dziecko mialam bardzo wyczekiwane, bo staralismy sie 3 lata. Tu udalo nam sie lajtowo w 3 miesiace (w sumie to akurat w tym konkretnym miesiacu sie przylozylismy) wiec nadal jestem troche w szoku, ze juz. Mam glupie mysli, ze jestem niewdzieczna i ze zbyt malo sie ciesze... Ale moze to tez hormony ciazowe.

Iman zgadzam sie z Z@t, na pewno nie upuscisz i nie bedziesz sie bala. Ja w ogole nie mialam doczynienia z niemowlakami, a swojego dalam rade przewinac i przebrac juz za pierwszym razem zupelnie sama. :)

ana89 Tez bede miala remont w kuchni w pazdzierniku. Nie zmieniamy szafek bo sa dosc nowe, ale bedzie malowanie, kafelki pod szafkami i na podlodze, takze wszystko bedzie wybebeszane. Po prostu nie moge sie doczekac. :eek: No ale trzeba zrobic i odhaczyc.

Mamusia i kradz
Ja gdzies czytalam, ze najlepiej na 4D isc gdzies w 30-32 tygodniu. Tez sie wybieram. My bylismy w poprzedniej ciazy i fajne zdjecia dostalismy, nawet troche podobny byl do siebie, ale ze bylismy chyba wlasnie zaraz po 20 tyg wiec jeszcze troche 'dziwnie' wygladal.

Co do pokoiku to ja dojrzewam do mysli przeprowadzania syna do sredniej sypialni i dania maluchowi najmniejszej. Gdyby bylo dwoch chlopcow najlepiej by bylo jakby dzielili srednia sypialnie, a w malej mieli tylko biurka do lekcji, ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie. 5 lat to juz spora roznica.
 
reklama
Sealpup ja z tym cieszeniem mam tak jak ty i wyrzuty ogromne........

Anulka co do mięsa to mam na nie apetyt i to bardzo....np.ja nigdy nie jadłam i nie robiłam flaków(blee)a teraz jak pomyślę o nich to aż język mi ucieka!!

u mnie jak urodzę to różnica będzie 12 lat!!!!
 
Heven, widzę, że dużo wspólnego mamy ze sobą:-) jakbym przejrzała nasze wpisy, to sporo by się znalazło:-)

Mamusia, nie planowałam drugiego dziecka. Taka myśl pojawiła się, jak Igor miał 7 lat... A że dwa lata się nie udawało, to daliśmy sobie spokój, może nie całkiem, ale trochę. I tu bach, wyszło!
 
jestem po wizycie. serducha nie słyszałam, ale w badaniu ręcznym ponoć wszystko dobrze.
dziś mam mdłości cały dzień. nowość w tej ciąży.
przypisał jeszcze 1 opakowanie duphastonu, mam brac po 1 tabl (dotychczas brałam 2x1). i koniec. kwasu foliowego juz nie brać, witamin tez nie musze - moja decyzja.
 
Elżbietka gratuluje wizyty.:-D u mnie moj maluszek paluszek w buzo trzymal. Wygladalo to jak by kciuka ssal. A szlyszec bicie serca dziecka to cos wspanialego.
 
Ostatnia edycja:
Sofi, Elżbietka gratuluje udanych wizyt :))

Dziewczyny naprawde jest usg 4d?? wow za czasow synka bylo 3d i to wtedy bylo wow..

Hej hej,ale wy dużo piszecię.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i gratuluje wczorajszych udanych.
Też,jestem z Wroclawia i,tez jezdze do ginekologa na Borowska i Pani doktor kazala mi zrobić wlasnie te badania karkowe na Powstańców Śląskich,ale dzwonilam tam do nich i odradzaly mi ich bo lekarz nie dal mi skierowania i mam Mlody wiek to takie badanie 424zl kosztuje i mam do was pytanie? Czy wy dostalyscie skierowanie? Placilyscie? Bo mi lekarz nie mowil,ze z plodem cos nie tak. A i wlasnie na Bielanach 13 września robią darmowe badania USG 4D warto iść? Bo sama nie wiem.
Ja pierwsza mialam cesarke, po 6 godzinach naturalnego Pawlowi zaczelo spadać tętno i cesarke wspaniale wspominam o 15:00 mialam cesarke a rano wstalam sama i smigalam juz przy malym sama i blizna tez się super goila i ja teraz ledwo widać.
No i,tez jestem w klubie zmarzluchow ;)
A w piątek jedziemy do mojego domku tęskni mi się za moim miastem i znajomymi i pokaże rodzicom USG dzidziuś na USG juz wygląda jak czlowieczek malutki :D
My,tez mamy male mieszkanko 2 pokoje i kuchnia z lazienka i nie wiem gdzie ja to wszystko dla dziecka pomieszcze. Bo syna pokój Malý ledwo jego ciuchy pomiescilam a jak rozloze lozko to nic nie mieści się :/ jakąś masakra chociaż nasz pokój większy to może lozeczko będzie w naszym pokoju ja kurcze nic nie mam po synku bo to jednak dużą różnica 7 lat to po sprzedawalam po oddawalam ;) lezaczek i mate mam wybrana,wózek tez,ale na razie wstrzymuje się z kupnem bo wole nie zapeszac ;) a lozeczko rodzice skupia bo ladne wybierają :D

przeziernosc kartowa robi sie na usg kazdy lekaz powinien zrobic to badanie i nie bardzo rozumiem czemu Twoj lekarz tak sie wzbrania aby dac skierowanie.Mlody wiek nie ma nic do tego. Zawsze mozesz isc prywatnie do gina na takie badanie. U mojej lekarki koszt takiego usg to 90zl.
 
reklama
Gosia82 no mi na Borowskiej powiedzieli,ze oni nie maja takiego sprzętu i dala mi adres na Powstańców Slaskich. Nie wiem co i jak bo szczerze mówiąc mieszkam dopiero od grudnia we Wroclawiu i nie wiem jeszcze zbytnio gdzie i jak cos zalatwic taniej a dobrze.
 
Do góry