reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ja bym się też martwiła, nawet nie wiecie jakie można mieć powikłania i stany zapalne przy chorobach dziąseł i zębów. Do mojego męża trafił na izbę przyjęć gościu, który z powodu uzębienia dostał choroby serca... masakra. Teraz biegam z każdą pierdołą od razu do dentysty. Ostatnio mnie wkurzyło to, że zjawiłam się u mojej dentystki i powiedziałam jej że jestem w ciąży (wiedziałam że dwa zęby mam do naprawy - są ewidentnie na nich plamki, a lepiej naprawiać jak są małe ubytki niż później ze znieczuleniem łatać wielkie dziury), a ona mi na to, że nie ma w buzi nic do roboty, że ona tam dziur nie widzi... Chyba się wystraszyła tej ciąży, muszę poszukać innego dentysty, który mi to naprawi :(

Martwię sie tym dentysta dziewczyny bo zeby mi w ciazy krwawią przy szczotkowaniu i bolą jak cholera przy myciu i troche jakby ropy poleciało a wizyta dopiero 22 sierpień bo mówił ze dopiero wtedy mam przyjść . Chyba nic nie będzie fzidziusiowi ?
 
Kobietki, na rozstępy polecam olejek 100% czysty olejek arganowy. Można kupić w prawie każdej aptece za 29-40 zł zależnie od firmy. Działa wspaniale, ujędrnia i wzmacnia skórę, a do tego jeszcze stosuję go na łuszczycowe zmiany, bo jestem jedną z tych kobiet którym ciąża zaostrzyła chorobę :(( A niestety sterydów absolutnie nie wolno stosować, więc jest szansa, że po ciąży będę wyglądać jak trędowata :(((
 
Witajcie Dziewczyny,
Ja od tygodnia na zwolnieniu i jeszcze dwa tygodnie. Szefa powiadomiłam telefonicznie, bo był na urlopie, a wolałam, żeby dowiedział się ode mnie niż od osób trzecich.Skomentował to krótko:"porozmawiamy jak wrócę".Tylko że on wrócił a mnie nie ma, więc pewnie dopiero po zwolnieniu sobie pogadamy.Jednym słowem nie był zachwycony. No i znowu jakieś zmartwienie.Synek pojechał do babci na wakacje tak więc mam teraz dużo czasu i ciągle myślę o tym.
No ale najważniejsze zdrowie maluszka.Wizyta kolejna w następną środę, będzie 12 tc więc mam nadzieje, że będę miała to USG genetyczne.
Ja wczoraj zakupiła sobie krem zapobiegający rozstępom firmy Pharmaceris, ale okazało się, że dopiero od 4 miesiąca można stosować więc jeszcze poczekam.

Ewa, dużo zdrówka Kubusiowi

Miłego dzionka wszystkim.
 
Hej Kasik, nie przejmuj się szefem, bądź co bądź zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze. Mój dowiedziawszy się, że jestem w ciąży nie odpowiedział "Gratuluję", tylko "Ok, rozumiem"... Chociaż wiedział jakie to dla mnie ważne i że przeszłam przez piekło żeby mieć dzidzię... A jak miałam krwawienia w 6 tc i leżałam plackiem na zwolnieniu bo ciąża zagrożona, nie powiedział "Trzymaj się" ani "Będzie dobrze" tylko znów "Ok". Wpieniłam się, bo tutaj pracujesz z kimś biurko w biurko, słodzi ci jak coś od ciebie chce, ściska na urodziny, a tutaj taki fałszywy człowiek... Dlatego olałam to i siedzę cały czas na l4 i w nosie mam jego problemy. Do pracy się już nie wybieram :) Jak wrócę z wychowawczego, i tak pewnie zajmę się czymś innym, bo ta firma niewiele możliwości daje... Myśl o sobie.
 
Charlie, idź nawet do internisty. Mnie się wydaje, że za bardzo się denerwujesz. I wszystkie nerwy wychodzą. Miałam kiedyś podobnie, trudny egzamin, nerwy, cała noc w kibelku - sama żółć. Spróbuj się odprężyć, poleż w łóżku, włącz spokojną muzykę albo obejrzyj jakiś odprężający film. Trzymaj się cieplutko. :*
 
reklama
Charlie, Ana ma całkowitą rację. Nie możesz się zamartwiać wszystkim. Na pewno krwawienia z dziąseł nie zaszkodzą, za to twoje zdenerwowanie na pewno nie pomoże. Wrzuć na luz ;)
Co do wyglądu to ja się nie spinam, w końcu ciąża nie trwa wiecznie i skupiam się na zdrowiu maleństwa! My się doprowadzimy później do początku, a do marca choćby cała w krostach to przetrwam :-D

Żgutek &&& za dzisiejszą wizytę ;)

Ewa, zdrówka dla synka! Mam nadzieję, że już lepiej.
 
Do góry