reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Charlie, nie denerwuj się. Problemy z uzębieniem ma wiele kobiet w ciąży. Dzieciątko zabiera wiele składników odżywczych, wapń także i dlatego w ciąży jesteśmy bardziej podatne na próchnicę i inne uszkodzenia zębów. Jeśli dziąsła Ci krwawią kup sobie miękką szczoteczkę do mycia i pastę np. parodontax. Na pewno nie ma to wpływu negatywnego na malucha. Nie możesz tak się przejmować każdą pierdołką bo na prawdę się dziewczyno wykończysz psychicznie, a takie nerwy na pewno bardziej szkodzą dziecku niż krwawienie dziąseł przy myciu.
Pójdziesz do dentysty to zrobi Ci przegląd, powiedz mu o nadwrażliwości i słabych dziąseł, pewnie poleci Ci to co ja, ewentualnie jakąś specjalną pastę również zapisze. Mam nadzieję, że Cię uspokoiłam :)

Dzień dobry wszystkim, wstałam dopiero. Jest to efekt braku drzemki wczoraj po południu, więc pospałam do 8:20. Zaraz do pracy, ehhh. :)
 
Hej kochane córcie zaprowadziłam do przedszkola i czas zrobić jakieś zakupy. Co prawda małe bo nie wolno mi dźwigać ale zawsze coś :-). A na
 
Hej dziewczyny. Jestem wykończona dzisiejszą nocą. Kuba miał gorączkę i całą noc się pędrzył nam w łóżku. Biedny pędraczek. Ale żadnych objawów tylko gorączka aż 39,5 st. Pewnie jakaś alergia :-(
 
Ten mój krem to chyba był z AA, podpowiedziałyście mi nazwę. Szkoda, że nie pomógł. Ale coś muszę kupić, bo mnie zaczyna skóra swędzieć po tym wczorajszym wzdęciu.
 
Ewa, jak synek? Współczuję i Tobie i jemu. jemu, że się źle czuje, Tobie, że powinnaś dużo wypoczywać, a nie możesz... Zdrówka życzę:-)

Charlie, Ana ma rację, zmień na razie szczoteczkę i pastę do zębów. Mi się ząb posypał pod koniec ciąży, ale udało się go uratować. Dentystka kazała mi przyjśc na prześwietlenie jak tylko urodzę. Potem było śmiesznie, małego nakarmiłam i myk w auto do dentysty, 3 kanały do leczenia i tak przez 2 tygodnie.
Oj tak, o zęby i poziom wapnia trzeba dbać w ciąży, bo mała kochana pijaweczka wszystko wysysa:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry, Dziewczyny!

W końcu jakaś pogoda, przy której da się funkcjonować. Lubię w takie dni wejść pod kocyk. :)
Brzuszek mi się ładnie zaokrągla, właściwie z dnia na dzień widzę różnicę, to jest po prostu niesamowite! :)
Jutro wracam do Torunia, zostanę aż do obrony. Chyba jednak kupię sobie nową sukienkę ,bo mam same obcisłe, a jeszcze tydzień temu narzekałam na brak brzuszka. :D Co myślicie o tej?: Włoskie trendy klasyczna ciążowa sukienka L/XL 24h (4486291797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Zaklepałam sobie też na fb piękną luźną koszulę, więc jestem zadowolona. :)
Mdłości już w ogóle nie mam, wraca energia! Nareszcie! :)
 
reklama
Do góry