reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Nadrobiłam zalęgłości przebrnęłam przez 7 stron waszych zapisków. Nie ma co wene to my mamy J.
Ja dzisiaj spędziłam dzień spacerowo wybrałam się do lasu na jeżyny, istna klęska urodzaju pyszne słodkie nazbieraliśmy dwa wielkie słoiki ale ile pojedliśmy to nasze. Wieczorem kolejny spacer bo jak Wam pisałam tęsknie za ruchem. Za 2 tygodnie na pewno wybiorę się na podblokową siłownię na orbitreki .

Wrzuciłam dzisiejszy brzuch do galerii dałam też jedno zdjęcie sprzed ciąży. Też robimy sesję ale nie z taką dużą częstotliwością, że co tydzień chociaż pewnie zaczniemy.

Wiecie co jeszcze robimy apropo brzucha Moja siostra mi to podpowiedziała, mamy powieszony szablon na drzwiach i odrysowujemy kształt brzuszka na nim na razie mam jeden obrys ale na końcu ponoć super efekt zwłaszcza jak później brzuch się obniża.

Jutro po raz drugi idę na USG na przezierność mam nadzieję, że tym razem już będzie na czas, spokojniejsza o wiele bardziej niż ostatnim razem idę. Ciekawe o ile się dzidziuś powiększył przez ten tydzień


Sealpup ja kupiłam ten krem w Rossmanie właśnie i naprawdę przyjemny w użyciu zapach mi się podoba.


Heven i Gie-oska też jestem Waszą imienniczką J
Witajcie K@sik i Callinka


W temacie obiadowym to ja dzisiaj zrobiłam pyszne leczo bo pachniało mi nim wczoraj od sąsiadów.
Z dolegliwości jedynie smak gorzki w ustach i poranne spotkania z porcelaną


 
reklama
sunajka ja w pierwszej ciąży korzystałam z takiej interaktywnej książeczki ciąży
mjakmama24.pl

Kalendarz ciąży tydzień po tygodniu
Kalendarz ciąży: ciąża tydzień po tygodniu - tygodnie ciąży | mamazone.pl

choć tych kalendarzy jest wiele

natalia ja już miałam jedno usg pod koniec 5 tygodnia, wtedy była kropka i serduszko, ale teraz to już będzie prawdziwy "ludź"

Ja się tu chwalę że zaczynam 10 tydzień, a widzę że już co niektóre kończą 1 trymestr i 13 tydzień zaczynają ;-) Ani się obejrzymy a tu marzec nadejdzie :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasik, ja kupiłam XS czyli dokładnie takie, jak nosiłam wcześniej. Nie utyłam nic w biodrach, nawet odrobinkę schudłam, wszystko poszło w brzucho i biust ;) więc wydaje mi się, że jedynie ta guma na górze jest ważna, żeby była elastyczna.
Karola, pierogi z kapustą i grzybami jadłam chyba 4 dni pod rząd na obiad. Przyjmę każde ilości. Po prostu na pierogi, kluski, knedle i inne takie jestem jak pies na baby ;) babcia mi zrobiła ruskie to też pochłonęłam chyba z 20 ... zawsze przepadałam za pierogami, ale aż tak to nigdy nie było :) jem, póki mogę, bo po ciąży zacznę pewnie liczyć kalorie ;)
miłego wieczoru dziewczyny, ja to nadal sama, narzeczony w górach, nie lubię spać sama ;) ;)
 
Agamaja, czas leci i tydzień mija za tygodniem. Ja już też mam połowę 12tc prawie i chyba nawet powoli dolegliwości sie zmniejszają! :)

Dobranoc wszystkim :)
 
Zgutek ale ktory krem? Z Ziaji? Ja go dzis wypatrzylam w Superpharm, ale jakos tak odstraszylo mnie 20zl. Kupilam za to Maslo zwiekszajace elastycznosc skory w ciazy Perfecty. Stosuje od lat ich krem do twarzy i mam do nich duze zaufanie. Tak samo lubie kosmetyki AA, zawsze sie w Polsce obkupie. :)

Bylam tez w Happy Mum. Bardzo ladne maja rzeczy, chociaz glownie byla kolekcja letnia, ale ceny spokojnie brytyjskie.

Powiedzialam dzis synowi, ze bedzie mial brata albo siostre. Bardzo mnie wzruszyl, bo powiedzial, ze spelnilo sie jego wielkie marzenie. On to umie bajerowac. :)
 
reklama
Martwię sie tym dentysta dziewczyny bo zeby mi w ciazy krwawią przy szczotkowaniu i bolą jak cholera przy myciu i troche jakby ropy poleciało a wizyta dopiero 22 sierpień bo mówił ze dopiero wtedy mam przyjść . Chyba nic nie będzie fzidziusiowi ?
 
Do góry