reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

witam się w samo południe!!!!

faktycznie walicie z postami:szok::szok::szok:

Ewa zdrówka dla synusia

Charli mam nadzieję,że to nic poważnego i bardzo mocno trzymam kciuki...i od razu relację poproszę!!!

ja ma jutro wizytę i chciałam sobie zerknąć do mojej karty...a tu karty brak...przeryłam całą chałupę i nic...dupa...karty brak.....a tam świstki do odbioru wyników!!!!!dopiero kumpela do której zadzwoniłam przypomniała mi,że schowałam do twojego stylu...uff..wszystko jest i moja skleroza ciążowa też

został mi rosół od wczoraj to dzisiaj tylko podsmażę pomidorki(swoje z działki) i pomidorowa jak nic będzie..miłego dnia!!!!
 
reklama
Iman, twoje pająki to nic. Mi się dziś śniło, że dziecko zgubiłam! Nie swoje co prawda, ale zawsze. Miałam odebrać kolegę mojego Igorka, synka i razem z nimi wrócić do domu. Szliśmy ul. Chmielną w Warszawie, był tłum ludzi i nagle orientuję się, że Szymka nie ma... Wołam, szukam, nic...
Koszmarny sen. Ale znalazł się, okazało się, że sam pojechał do domu... brrrrrrrrrr
 
Cześć dziewczyny :) mam problem z internetem :( wczoraj cały dzień nie wchodziłam i widzę, że mam 7stron do nadrobienia. Dzisiaj niestety jeszcze mój internet nie łączy, więc wrócę tu jutro i będę czytała.
Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Oj Patrycja Patrycja napewno się naczytasz ja codziennie zapisuję gdzie jestem i średnio 7 stron do czytania he he
Natalia_B sukienka bardzo ładna, niezłe sny J, Mnie się śniło ostatnio, że całowałam się z moim ginem he he swoją drogą bardzo przystojny ale co za sen w ogóle???
Ewa zdrówka dla maluszka


Charlie bidulko trzymaj się oby Ci jak najszybciej przeszło, daj koniecznie znać co z Tobą kochana


Kradz dam znać na pewno po wizycie już się doczekać nie mogę, o 18.00 wizyta więc wieczorem jak wróce napiszę
 
Mnie sny przed ciążą rzadko nawiedzały lub nie pamiętałam nic rano, ale jeśli już coś mi się śniło to mąż miał niezły ubaw bo albo jakieś totalnie popierdzielone rzeczy albo koszmary jak z horroru.
Teraz dla odmiany koszmarów nie mam, za to sny w jednym temacie - typowo erotyczne... i do tego bardzo realistyczne....:szok:
 
hahahah, ciekawe co to może oznaczać ;D można się w to zagłębić- u teściów? hihihi. Ja dziewczyny spałam dzis do 12:30. miałam dziwne sny na jawie, w kazdym razie to nie bylo normalne jak we snie. Pamiętam, że snil mi sie znajomy ze szkoly sredniej, wowczas przyjaciel, który nosił na rękach dziecko, byl do Niego bardzo podobny, wiec wiedzialam, ze to Jego syn. Stalam z boku i patrzyłam na Jego wzorcowe zachowania ojcowskie a potem takie dziwne uczucie, ze to rowniez moj syn. Boże ;o Nie wspomne o tym mężowi ! hahah

Życzę Wam zdrówka ! Mam obawy przed czwartkową wizyta dentystyczną bo mam do zrobienia dwa zeby ( w tym jeden korzen do usuniecia niestety) i bez znieczulenia nie widze szans. Slyszalam rozne opinie, ale wolalabym nie szkodzic tym dziecku. wiem, ze musze to zrobic a potem usunac kamien. Polozna powiedziala, ze to juz dentysta decyduje co i jak, wiec trzeba zaznaczyc o swoim stanie. a w weekend wesele- potanczyc troche potanczę, ale nie czuje sie w dobrej kondycji. Luteina mi na szczescie pomaga i bole w podbrzuszu ustały. Bardzo mnie to niepokoiło, ale jest dobrze :) mdłości są juz rzadko, wymiotow brak. obejrze dzis ciuchy ciazowe na allegro :)
 
reklama
Kordosia, nie wnikam. :-) Ciuchy ciążowe też dziś przeglądałam, trochę rzeczy wpadło mi w oko. Na pewno kupię sukienkę, o której pisałam, jeszcze jakieś spodnie, może dwie pary, no i jakieś tuniki. Chińczyka nowego koło mnie otworzyli, może tam coś znajdę ciekawego. ;)
 
Do góry