reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Widze ze martwicie sie jak was nie mdli albo przestaja bolec piersi a ja ciesse sie jak rano wstaje i nic mi nie dokucza wtedy dzien zaliczam do udanych jak mnie mdli nic mi sie nie chce robie sie dtazliwa ale moze dzien bez objawow mnie nie martwi bo w pierwsze ciazy nic mi noe dilegalo i bylo wszystko ok wiec mysle ze organizm sie przyzwyczaja do hormonow i czasem jest lagodniej...
Z@t bedzie dobrze!
Charlie wyluzuj troszke pomysl ze twoje zamartwiania moga bardziej wplynac namalenstwo niz paczka chipsow takze pozytywnego myslenia zyczr!
Tez czasem mam gorsze mysli tym barfziej ze czesto jestem podziebiona niby nie mocno ale jednak ale staram sie myslec pozytyenie!
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
A czy mi sie tylko wydaje ze ja pierwsza ide na badania przeziernosci karkowej????ide juz 13.08 ktos ma wczesjiej?
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Ja tez mam klocuszka w domu i czasem trzeba synka podniesc staram sie jak najmniej no ale nie da sie calkowicie ;-) mysmy mieli atrakcyjny weekend synus w sobote popoludniu wstal z wysoka goraczka oj ale byl marudny a goraczke ciezko bylo zbic biedny sie meczyl do 4 rano bo wtedy dopiero popuscilo dobrze ze dawal sobie robic oklady bo leki malo co pomagaly:nerd: w niedziele rano juz bylo lepiej nawet goraczki juz takiej nie mial jedynie stan podgoraczkowy tylko ciekawi mnie skad taka goraczka jednodniowa sie pojawila?!
Jesli chodzi o zakupy to Ja mam wszystko po syneczku ale wiadomo ze bedzie trzeba cos dokupic ale to pozniej po polowkowym usg zeby bylo wiadome kto tam mieszka u mnie bo wtedy moze bedzie trzeba wymienic troche garderobe na dziewczeca :-)

Powodzenia dziewczyny na wizytach &&&&
 
Cześć wszystkim! :)
Dziewczyny z dzisiejszymi wizytami - trzymam kciuki, dajcie znać. :)

Ja dziś od rana niestety beznadziejnie. Migrena + porcelanka, mam wrażenie, że w każdej chwili mogę spaść z kanapy. Jestem opuchnięta, nabrzmiała, ble. Biust boli, co prawda już nie tak, że nie mogę się dotknąć, ale nie jest ciekawie. :-(
 
micela, poczytaj co z kontraktem bo wiem, że kobiet w ciąży nie wolno zwolnić (wiem, że dotyczy to umowy o pracę, ale myślę, że jakieś prawo chroni też kobiety na kontrakcie).
kobita, ja o to badanie zapytam jutro moją panią gin. Moja mama mówi, że pewnie nie będę go miała bo mam 25 lat i podobno dopiero po 35 roku życia lekarze nalegają, żeby je wykonać. Nie wiem, dowiem się jutro :) robi się je jakoś między 11 a 14 tygodniem więc mam jeszcze chwilę czasu ;)
co do rzeczy to ja jeszcze nic nie kupuję, jedynie sukienkę luźną dla siebie bo niewygodnie w zwykłych ubraniach :) o rzeczach dla malucha zacznę myśleć gdzieś w październiku (po remoncie kuchni), piszę też magisterkę, muszę ją skończyć do lutego bo w marcu termin ;-)dlatego chcę mieć wszystko do końca roku zrobione i kupione, żebym mogła skupić się na pisaniu pracy tylko. Myślę, że październik to będzie odpowiedni czas na zakupy.
Ja dziś od rana lekkie mdłości, ale do pracy jechać trzeba... nie wiem w sumie, czy to mdłości czy po prostu poranny głód :-) kiedy nie mam wielu objawów trochę zastanawiam się, czy z hormonami ok, ale z drugiej strony mogę normalnie pracować i nie mam problemów. A ta moja jeżdżąca praca to koszmar, kiedy ma się mdłości. Gorąco, duszno w aucie, do tego pasy na brzuchu, chce się to wszystko pier***** i położyć się na kanapie :-)
 
Dziewczyny a ile w Polsce kosztuje przeziernosc?Czy jest to moze wliczone w koszt wizyty? Niesteyy poczytalam ze to wlasnie jest platne w holandii..
 
reklama
micela, ja normalnie w pracy niestety :wściekła/y: no ale cóż poradzić... u nas w PL koszt badania na przezierność oscyluje w granicach 150-300zł, u mnie w LuxMedzie jest chyba za 230zł, ale zapytam jak jutro będę.
miłego dnia i trzymam kciuki za wizyty. Pochwalcie się później :-)
 
Do góry