reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
moj synek ma z 20kg, ale ja go od dawna nie podnosze. jak dla mnie to i bez ciazy spore obciazenie takiego kloca dzwigac.
a mnie to ni to mdli ni to nie mdli. czasem troche jak jestem glodna a czasem jak zjem cos co osiadze na zoladku. i zdecydowanie sie mecze jak siedze po jedzeniu. uczuwam natychmiastowa chec uwalenia sie na sofie :).
poza tym wczoraj powiedzielismy mojej Mamie o Dzidzi. wlasciwie juz na lotnisku. Filip usnal wiec byla swietna okazja by nie slyszal ( na pewno by potem o tym gadal na prawo i lewo). ja potem zostalam w aucie z synkiem a moj M odprowadzil Mame i ponoc lezka jej poleciala :).
 
dzień dobry:-):-):-):-):-)
u nas upałów dzisiaj niema więc można odpocząć...uffff

a mnie cycki wcale ni bolą ani nie mam nabrzmiałych...może trochę urosły,ale minimalnie!!!!

ja też mam schizy ciążowe,ale staram się o nich nie myśleć...za każdym razem sobie mówię,że limit nieszczęść już mam wykorzystany!!!!
jeżeli chodzi o dźwiganie to ja mam w domu przesrane...bo nie mogę dźwignąć nic..zaraz przylatuje syn i dźwiga za mnie..mąż zresztą też...myślą,że starsza pani to coś mi stanie:szok::szok:

ja nie kupuję dla dzidziulka nic...wszystko mam...kompletnie wszystko kupię tylko sobie poduchę-rogala do spania,bo jak zapowiadają mi się takie noc jak w poprzedniej ciąży to jest kiepsko...bardzo!!!!


dziewczyny jakie ja mam za to sny......prawie co noc jakiś erotyczny:-D:-D

TRZYMAM KCIUKI ZA DZISIEJSZE WIZYTY!!!!miłego dnia
 
Hej dziewczynki :-). My wizytę mamy w czwartek i mam nadzieje , ze jest wszystko dobrze. Dziwnie się czuje , brzuch mnie czasem boli. A odnośnie dźwigania to ja mam zakaz , że względu na poprzednie ciążę i teraz to krwawienie wiec zobaczymy. Musi być dobrze :-) . Miłego dzionka wam życzę kochane :-)
 
Podalybyscie mi linka do poduszek do spania jakie wam sie sprawdzily/sprawdzaja? Bo patrze, ale zdecydowac sie nie moge. Ja mam taka http://www.ebay.co.uk/itm/like/251457157127?limghlpsr=true&hlpv=2&ops=true&viphx=1&hlpht=true&lpid=108&device=c&adtype=pla&crdt=0&ff3=1&ff11=ICEP3.0.0&ff12=67&ff13=80&ff14=108 ale nie probowalam do spania. Kusi mnie taka By Carla Heat Regulating Cuddle Me Pregnancy Pillow (Spring/ Summer 2011): Amazon.co.uk: Baby albo taka DreamGenii Maternity Support Pillow: Amazon.co.uk: Baby zawsze spie na brzuchu, teraz nadal moge, ale za pare tygodnie bedzie to juz (miejmy nadzieje) niemozliwe. Nawet teraz juz instynktownie staram sie nie spac na brzuchu. Pewnie przez to sie tez budze...
 
Ostatnia edycja:
Heven haha erotyczne to co dopiero bedzie pozniej jak podobno libido wzrasta :D

Sealpup nie mam pojecia pewnie ktoras bardziej doswiadczona doradzi :)

Karola nie ma innego wyjscia bedzie dobrze!!

Ja tez bym chciala juz powiedziec ale wole poczekac co w pracy z tym kontraktem sie okaze inaczej mama sie zamartwi...

Tez wam zycze milego dzionka !!
 
Ostatnia edycja:
micela a mowilas juz w pracy? Wez przejrzyj co na to prawo, bo moze jest tak, ze musza ci przedluzyc kontrakt. Jest u was moze cos takiego jak Citizens Advice Bureau? Za darmo udzielaja takich wlasnie drobnych porad prawnych. Bo na czuja to sadze, ze musze ci kontrakt przedluzyc przynajmniej do powrotu z macierzynskiego...
Ps. Znienilam suwaczek zgodznie z data z usg i teraz jestesmy na tym samym etapie. :)

U mnie cisza bo wszyscy poszli z Adasiem na basen. Ufff... Ale za pol godziny wroca. Musze sie troche ogarnac. Ciesze sie, ze zostalam w domu zamiast w pracy umierac...
 
reklama
Mowilam tylko takiej babce od h&r I powiedziala ze niby mala szansa ze jak kontrakt sie konczy to dupa co innego jak jest stala umowa ale nikt tu nievma stalej umowy. Wlasnie moze popatrze w necie,powinno byc cos takiego dzieki za wskazowke :) na necie czytalam wypowiedzi dziewczyn ale one np mialy kontrakt na rok to na macierzynskim byly w trakcie kontraktu kurde martwie sie troche tym
 
Do góry