reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Justynka gratulacje! :) Pociechy z Rafałka i cierpliwości dla Ciebie :)

Paula i Kasita również gratulacje. Dużo zdrowia dla dzieciaczków.
 
No sam poród od skurczy męczących to tak nie cale 2 godzinki... Zeźloną jestem bo mam Male sutki i dzidzio nie umi ich ssac :( eS. Kupił mi nakladki ale nafaszerowaly małego mlekiem zastępczy i teraz juz od godziny mu się ulewa ;(
 
Bachuta, szyjka się poddaje. Z tad ten różowy kolor.

Justyna, spokojnie.nauczy się ssać. Głodny maluszek nawet do ściany może się przyssac ;). Ukewaniet tez norma. Michał przez dwa dni ulewal wodami plodowymi o wszystkim co zjadł
 
reklama
Justynka, nie załamuj sie kobieto. Taki szybki poród, z pokarmem też będzie dobrze. Nie myśl w kategoriach że nie jesteś w stanie go nakarmić tylko, że jeszcze nie nasz pokarmu, ale zaraz go dostaniesz!!!!
Mnie wlasnie obudził mega bolesny skurcz!!! Aż nie chce zapeszac że to już sie zaczyna!
Proszę o.kciuki!
 
Do góry