reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Jeju, gratulacje!!!! I jak ładnie poszło! Jak znajdziesz siłę to napisz dokładniej jak to było. I zagladaj tu czasem, nie zostawiają mnieeeeee!!! :-)
 
No Justynka :-D superrr gratulacje witamy Rafałka

Bachuta a ty jak się czujesz? Ile do terminu masz?
 
Ostatnia edycja:
Ja mam termin na 28.03 i czuje że zostane tu samaaaaaa... Niestety, jestem przeziebiona, więc samopoczucie takie sobie. I zastanawiam sie jak tu rodzic z zatkanym nosem? :-)
 
A masz jakieś objawy? Skurcze twardnienia ból jak na okres ?
Ja zaglądam dodam Ci otuchy w te ostatnie dni ;-)
 
Hej dziewczynki byłam dziś na ktg i zamiast iść we wtorek na wywołanie Pan doktor zrobił mi niespodziankę i jutro na 8.00 mam być w szpitalu na wywołaniu porodu. Wiec Kordianek jutro sie urodzi [emoji1][emoji1][emoji1]. Aknytsuj ogromne gratulacje [emoji1][emoji1][emoji1]
 
Dzięki, Rurka!!!
Troszkę brzuch twardnieje, parę razy dziennie i pobolewa jak na okres, ale baaaardzo delikatnie. Stresuje mnie to oczekiwanie!
 
Bachuta zrób ponad 100 pierogów.. Potem niech mąż cmoknie cie w czółko, wieczorem obejrzyjcie powtórkę Celebrity Splash jak Bilgunowi stanął Wacek.. Poplaczcie się z tego ze śmiechu .. Prawie do posiku i gotowe :)
 
reklama
Bachuta no to grunt ze coś juz się dzieje ;) tak na prawdę teraz to w każdej chwili może się zacząć :-D
Justynka a ty to chyba szybki miałaś ten poród ile godzin skurcze męczyły? A te parte to trochę pomordowały Cię jednak 20-30 min to nie tak mało ... dzielna babo jeszcze raz gratki !!!!!
 
Do góry