reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Oj, aż jestem tej nadchodzącej nocy ciekawa. I jakoś tak czuję że będzie dobrze:) dopadł mnie nawał mleczny i leje mi się z piersi przy byle dotknięciu:/ najgorsze, że Franek nie jest w stanie ssać bo co weźmie do buzi pierś, mleko wylewa się na wszystkie strony. Biedny-pokarm w nosie, po brodzie mu się leje, krztusi się i jest cały do przebrania po każdym posiłku. Już się bałam że trzeba będzie go jakoś inaczej karmić bo się przecież umęczy ale wujek Google zawsze służy radą i przed chwilą spróbowałam go nakarmić na leżąco (ja na wznak a Franio na mnie). I pomimo tego że mu muszę trochę główkę trzymać bo się opiera na nosku, udało mu się najeść. Ponoć w ten sposób się pije jak przez słomkę:D A teraz akurat noc się zbliża więc idealna pozycja do karmienia:) A jutro M kupi laktator i spróbuję ściągać trochę przed karmieniem, żeby się tak nie lało.
 
Kropelka ja też nie mam czasu, nie wiem gdzie on ucieka... I nas czkawka ma potworne oblicze bo wynika właśnie z zapowietrzenia, męczy małą godzinami dosłownie a jak się jej poważnie nie wynosi w pionie to wylewa się z niej podczas każdego czkniecia albo raz chlusta jakby wymiotowala...ewidentnie ktoś coś robi nie tak ale nie wiem kto i co:-(
Justunka to już niedługo, godzina zero daje objawy jak się już zbliża:-)
Xenian, Agawa moje wielkie zaległe gratulacje!!!!strasznie się cieszę że tulicie już swoje maluszki:-)
 
Dziekuje za pocieszenie.. Jednak nic sie nie dzieje wiecej.. Wczoraj nie moglam zasnac bo ten maly piskorz sie bolesnie wiercil.. A dzis rano wstalam z taka energia i ochota na eS. Ze dlugo sobie chłopak nie pospal...


Tak w ogóle dzień dobry :) ja wciąż w dwupaku... Oglaszam przetarg na dzisiejszy dzień!!! Sam środek miesiąca! Piekna data marcowa 15.03.2015.. Genialna .. Sunajka Tobie aie podobała wiec życzę Ci dziś krzyków na porodówce .. :* :)
 
reklama
Mnie Go/:sia na 5 dni przed bardzo boleśnie wiercila przy że tak powiem rozwarciu, jak mówiłam Wam w srode że czuje palcem główkę to to była główka tyle że skurcze nie te, a szyjka potrafi wstrzymać nawet największego wiercipiete, ale mimo to to i tak już lada chwila, z każdym dniem te objawy będą inne i będą coraz mocniej podkrecaly. Dla pocieszenia powiem że mnie przed porodem wogóle nie przeczyscilo a piszą że w wwiększości przeczyszcza. A brzuch bolał na cztery dni przed w specyficzny sposób...
 
Do góry