reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Cześć dziewczynki!
Ja tez poproszę dzisiaj wizytę na porodówce, bo sama jestem z 13-ego ;) Ale znając życie ja swoje a moje dziecko swoje hehe :)
Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza rodzinnego, pozniej jakieś zakupy i leniu****emu.

Miłego dnia mamusie! [emoji255][emoji255][emoji255]
 
reklama
Ja mam dzis płaczliwy dzien... Myśl o moich dwóch najwspanialszych mężczyznach Sylwku i Rafałku doprowadza mnie to jakich dziwnych leż.. Wiem ze to szczęście, ale tez przykro mi ze wciąż nie mogę tego zobaczyć..
 
No jakos trzeba sobie radzić.. Reszta dziewczyn juz tuli swoje dzidziole.. Wyciera im tylko.. Wiec my musimy sobie jeszcze jakos zapelniac te pustkę..
 
reklama
Justynka, oj rozumiem twoją determinację ;-).
wyczytałam gdzieś, że takie "bardzo chcenie" może blokować rozpoczęcie porodu. podobnie jak z zajściem w ciąże. być może coś w tym jest...
sama wiesz, co ja wyrabiałam żeby juz urodzić. i d***. w końcu stierdziłam, że skoro nic nie działa, to olewam to i zasiadam na sofie :p.
a jak już wiedziałam na 100% że bedzie cc, przestałam sie spinać. jakżesz dostałam skurczy. masakra. bez żdnej specjalnej zapowiedzi, od razu co 2-3 min i mega mocnych. i tak sie meczyłam od 2 w nocy do 10 rano dopóki cięcia nie zrobili
 
Do góry