reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
guten morgen ;)

muszę się zebrać i coś napisac, ale może trochę później
mąż właśnie pojechał zarejestrować Mchałka :-)

co do wąptpliwosci czy da sie rozpoznać skurcze porodowe - powiem tak. nie da sie ich pomylić z niczym innym:baffled:. pomimo "planowego" cc zdążyłam ich dośwaidczyć aż w nadmiarze. może po połudnu uda mi sie wszystko opisać.
ida nastawić pranie, bo lejące sie strumienie mleka zalewają wszystko nad czym się pochylę
 
Witam.. Sunajka mam dzis to samo.. Rafał wierci sie bardzo .. Czasami nawet boleśnie.. Od rana mocno napina mi sie brzuch.. Wczesniej napinal sie wieczorami.. Mowie mu " Misiu jeszcze nieee" bo musze z eS. Jechac na te komisje lekarska.. Bardzo chce.. Z reszta nie może przepaść.. Bo będziemy w czarnej d.... :)


Idę wezmę się za kotlety.. Musze narobic ich troche i zamrozić..
 
no mi też dziś brzuch się strasznie napina i plecy w dole strasznie dziś dają o sobie znać
no może to już powoli się zacznie:))):-)
 
Słuchajcie a ja mam pytanie... Czy wszystkie chodzicie/chodzilyscie na ktg? I od którego tygodnia? Moja ginka twierdzi że To niepotrzebne, wystarcza przepływy, ale jakoś tak mnie to martwi...
 
Bachuta pierwsze ktg miałam wczoraj.. Następne mam 18tego.. Nie wiem właściwie w jakim celu to badanie skoro nic mi o nim nie powiedziała moja gin .. Tylko ze dobre..
 
Bachuta - ja wogole nie miałam i miec nie bede KTG heheh przez cała ciąże. Tutaj jak nic sie nie dzieje to nic nie robią... O tego GBS'a to sama musiałam prosić mimo ze byłam zakażona w poprzedniej ciazy i przez to, że nie sprawdzili to moja córeczka po porodzie była tez zakażona tym paciorkowcem. :(
Ja mam jutro tylko wizytę u swojego lekarza rodzinnego, bo on prowadzi ciaze razem z położna :) i tam tylko mocz i ciśnienie :) no nic mam nadzieje ze zaraz urodzę :)

Miłego dnia kobietki!
 
reklama
Do góry