reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

ha ha nie na porodówce :no:
jestem z wami cicho sza córa chora więc jak odpoczywam między skakaniem to nie siadam do kompa
ktg miałam jedno kiedy mi się szyjka skróciła i wtedy badali czy nie mam utajonych skurczy których nie czuję
serduszka słuchamy zawsze na wizytce a teraz do domu dwa razy w tyg przychodzi położna i też słucha serduszka
Paula mnie plecy i ból taki jak coś w stylu krzyżowego w stronę pupy od tygodnia i nic ruszam się intensywnie więc może to od tego albo dziecię mi uciska
ale na pewno się zacznie się w marcu urodzisz daję słowo ;-)
 
reklama
Ojoj to niedobrze, ze córcia chora - zdrówka dla niej.
Szkoda ze ja nie mam pewności ze w march urodzę :( bo w najgorszym wypadku bedzie to 5 kwiecień uiffff oby nie :)
 
No świąteczne dIecko... No mi wczoraj doktor powiedziedzuala ze w najgorszym razie Rafała zaczną wyciągać w prima aprilis.. Straszne..
 
Ją też sie boję że w prima aprilis urodze, a od 28.03 to w sumie niedaleko. Mnie dziś rozbolal brzuch jak na okres. Rozumiem, że to normalne?
 
Dzin dobry.

Witam się z Wami oj gaaaadulaaaaami ..
Dzis 13 dzień marca.. Moze by któraś tak wzięła i wykluła:) ,bo jakis za duży przestój się robi :p ja z chęcią pisze się na ta datę ale jak zwykle mój dzidzio ma to tam gdzieś w okolicy dna macicy... :)
 
My też mieliśmy plan na 13 w piątek, ale nasz Syno ma to chyba tam, gdzie Twój Justynka. Za to zaraz mamy wizytę, może coś nam Pani powie ;-) trzymajcie kciuki, zawsze trochę sie stresuje. I mam nadzieję że ładnie urósł, bo ostatnio jakiś tak nie za dużo...
 
reklama
Hey dziewczyny:-D
No ja dziś pospałam
Dalej bolą mnie plecy ale jak na razie się nic nie dzieje chodź myślałam że może już dziś ale małemu chyba dobrze siedzieć w brzuszku:-D
 
Do góry