reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Trzymam kciuki Agaawa może szpital zestresuje i skurcze ruszą
Ciałka już nabrał 4 kilo to już sporo
No widzisz Justynka monia pisze się na koniec
Ja jeszcze nie panikuje ale kolejnego pobierania krwi i 100 za wizytę Hubercik mógłby mamie oszczędzic
U mnie korekty na termin z usg nie robil jak miałam przy każdej badanie to były daty 10, 16 marzec zależy jak przebierał na wadze
Jak nie urodze do 24 zacznę panikowac
 
reklama
Monia.X no to witamy :)
Agaawa, ja też trzymam kciuki. Obyś jutrzejszy test "zdała" pozytywnie, czyli, żeby skończył się piękną akcją porodową :)
 
Agaawa Kochana serduchem jestem przy Tobie.. :*

Mam dzis wizytę po 8mej .. Gin ma mi ktg robic zobaczymy co tam słychać...
 
Ostatnia edycja:
No wiec juz jestem.. Co wyszlo z ktg nie sie Bo uslyszalam tylko ze wszystko ok.. Sa tam jakies male goreczki.. Ale skurczy to ja tam nie widze.. Zdenerwowalam sie Bo powiedziala mi ze jak nie urodze do terminu to na wywolanie man isc 1 kwietnia a wtedy to juz bedzie za późno.. Juz mogą nie wywoływać bo i tak nie będziemy mieli za co zyc.. Mam mega dola.. A ten maly glut nie rozumie ze jak nie wylezie szybko to nie będzie miał pieluch! Jestem załamana ;(
 
dzień dobry w dwupaku
spoko Justynka dziś dopiero 11 dasz radę w marcu nie schzuj za bardzo bo to nie pomoże
a ja dziś miałam ciężką noc po raz pierwszy w tej ciąży zaliczyłam serie skurczy jak spałam trzymały po 40 sekund puszczały taki fałszywy alarm
 
Chociaż macie skurcze a ja miałam dzis rano po przebudzeniu dwa krótkie jeden po lewej jeden po prawej w okolicach zależy biodrowych..wiec co to jest.. Pewnie mi się wydawało...
 
Ja w ogóle nie mam skurczy! Tylko te niebolesne ale też os niedawna i raz na parę dni.
Ciekawe jak tam dziewczyny w szpitalach...
Justynka, a o co chodzi z tym 1. 04 ? Czemu musisz urodzić przed?
 
Bachuta bo umowe w pracy mam taką dupną.. i do 31 marca.. 1 kwietnia wraca już dziewczyna za którą jestem i jednoczesnie ja trace zatrudnienie i nie bedzie mi przysługiwał zasilek macieżyński.. czyli nie bede miała pieniedzy na zycie.. niby ona powiedziała ze wrazie potrzeby weżmie jeszcze tydzien dwa zwolnienia zebym urodziła ale nie ufam jej kompletnie.. dlatego cała ta sytuacja spędza mi sen z powiek..
 
reklama
no własnie nie moze.. takie jest pop..***** polskie prawo.. niestety ..zależy to od niej czy ona wezmie jeszcze zwolnienie czy nie.. a nie ufam jej .. mam swoje powody..
 
Do góry