reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

no to same chłopaki zostały, nie mogą się rozstać z mamusiami ;)
Justynka, wiem o czym mówisz, bo też miałam przeboje z księgowymi w pracy i zusem... po 6 latach pracy nagle okazało się, że zasiłek mniejszy o połowę niż wypłata... masakra. Na szczęście udało się jakoś to ogarnąć.
Dziewczyny, ja wczoraj z moim mężem zaczęliśmy gadać co by było jakbym umarła przy porodzie. Przeraziłam się i trzyma mnie do dzisiaj. Nie mogę sobie poradzić z tym lękiem...
 
reklama
oglądałaś M jak miłośc chyba.. weż wyluzuj co Ty gadasz laska ! kopa dawno nie dostałaś Bachutka?? :D

Paula no to ekstra że będzie Synu! Kacperek syn mojej przyjaciółki też ma to imie Śliczne :) i dzieciak mądry..
Bachuta a Was jak będzie miał na imie??


Tak wlasnie zauważyłam ze wygnało wszystkie dziewczyny z córami tylko kradz, z@t i rurka a reszta??
 
No trzymam kciuki Justynka, ze wszystko bedzie ok.
Kurczę Paula to masakra tylko 10 tygodni to faktycznie malutko.

Jeszcze ja z córcia zostałam :)
 
Kasita to co nic nie mowisz:D imie jakie będzie miała..:D :)??


Potrzebuje normalnie zbratać się z Wami bardziej bo garstka nas została :)
 
Tak to wygląda
Jedyne co to ciesze się ze pracuje przez biuro pracy to zawsze jeszcze można iść na zasiłek i być dłużej z maluszkiem :-D
 
Heheh no u mnie bedzie już druga córcia. Pierwsza skończyła w grudniu 2 latka.
Co do imienia - nie mamy jeszcze [emoji15][emoji15][emoji15]
Na nic nie możemy sie zdecydować na 100%
U nas problem polega na tym, że chcemy aby imię nie było bardzo ,,polskie" - to znaczy bez polskich znaków i piśmie i mowie nie było trudne dla tubylców hehe pierworodna ma na imię Amelia i jest ok a teraz nie możemy sie zdecydować. :) moze cos podpowiecie?!?! Hehe
 
Jeszcze ja mam dziewczynkę(chociaż niektórzy do teraz upierają się że patrząc na mnie będzie chłopak, nie wierzą w nowoczesne usg :p)
Liliana będzie, chociaż o Poli też myślałam
 
reklama
Do góry