reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Herbata z liści malin jest na zmiękczanie szyjki i obkurczają macice, dlatego warta ja poć tez po porodzie, a wiesiołek jest na nawilżenie :)
 
reklama
Buziaki dla nierozpakowanych "stekajacych" mniej lub bardziej

Rurka gratulacje ciesze się ogromnie

Xenian trzymam kciuki

3 majcie sie
 
damy radę kobietki
Kasita a na kiedy ty masz termin bo nie widzę
ostro się wzięłaś do roboty ;-) zdesperowana jesteś jak Elżbietka
spoko każda w końcu urodzi :-)

Jak tak dalej pójdzie to faktycznie niewiele zostanie nas na koniec marca
 
Termin mam za 9 dni ale z USG wychodzi ze za 2 dni... Wzięłam sie wzięłam sunajka bo juz mam dość. Dzisiaj to dobrze ze farby do ścian nie miałam bo bym generalny remont zrobiła, a tak to tylko wyszorowalam cały dół - łącznie z szafkami wewnątrz i na zewnątrz, piekarnik, lodówka, fugi hehehe

Ja wiem, ze w końcu urodzę ale chce teraz, a nie pozniej :p bleee :)
 
Xenian dlugo milczy.. Eh..

Dobranoc .. Proponuje założyć mini klubik nierozpakowanych stekaczek.. Idziemy od mojej mamy i mowie do eS. " wiesz ja juz zaczynam tracić nadzieje ze on w ogóle wylezie.." . Nie rozumiem dlaczego uśmiał sie, cmoknął mnie w czółko i nic nie powiedział.. No nie rozumiem.. Przecież ja mu się wygadalam jak przyjacielowi ;D
 
Boże dziewczyny ale mam doła. Normalnie dół, dół i 10 metrów mułu :( wy sie tu rozpakowujcie, rodzicie piękne dzieciaczki a ja nic!!! Totalnie nic sie nie dzieje :( pije te głupia herbatkę z liści malin, biorę wiesiołek, sprzątam mieszkanie od góry do dołu, bzykam sie co wieczór ( to akurat jest ok :) ) i co z tego? Nic sie nie dzieje. Nie mogę spac. Biodra mnie tak bolą podczas snu ze jak chce sie przekręcić to aż M sie budzi bo tak siekam z bólu.
Mam juz dość tego ,,błogosławionego" stanu. A jak znam życie to jeszcze przenoszę :( uff to sie wyzalilam...
Trzymajcie sie!


Kasita, to ja mam dokładnie tak samo, tylko juz 42 tydzien, juz mnie do szpitala przyjęli, a jestem zamknięta całkowicie, az sami nie mogą uwierzyć. po USG, dziecko ma podobno 4 kg, po ktg, po badaniach, szyjka twarda i zamknięta. Jutro test oxy. Ale chyba sa sami zaskoczeni, ze jestem tak całkowicie poblokowana. I co ja teraz zrobię? A przy badaniach boli jak diabli...... Na ktg po 19- tej zapisały sie DWA skorcze! :szok: I co teraz?

Ja wiem Dziewczyny, ze każdej z nas cieżko teraz, ale pls pomódlcie sie za mnie, żeby w końcu poszło, bo ja oszaleję.
 
reklama
Do góry