reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Jejku, ja chyba dziś urodzę... Albo przynajmniej niedługo. Od wczoraj leją się ze mnie nieziemskie ilości wszelakich śluzów. Boję się kichnąć albo głośniej odezwać bo masakra jakaś TAM. Kompletnie nie mogłam w nocy spać. W ciągu dwóch godzin byłam siku 8 razy!!! Jeszcze do tego musiałam jeść jogurt bo złapał mnie wilczy głód...

No ale objawów porodowych brak dalej. Czy wody płodowe mają konsystencję wody:p?

Z@t- widzisz, jak fajnie:) Trochę słonka i miły dzień z rodzinką i od razu człowiek nabiera chęci do życia:) Trzymam kciuki, żeby się Gosia lubiła nosić w chuście.
 
reklama
Xenian tak są jak woda. jak rodziłam Zuzię to nie było spektakularnego chust tylko wstałam w nocy na siku i jak usiadłam na sedes to zaczęło ciurkiem lecieć jak woda ze szklanki i przy skurczu albo niektórych pozycjach tak polatywało po trochu później doszły skurcze tzn najpierw wody a po godzinie zaczęły sie skurcze. Wody do końca porodu się sączyły
 
Rurka- fajnie opisałaś;) Wiem, że wody odchodzą w sumie rzadko przed porodem, ale jeśli się to u mnie zdarzy to będę już wiedziała;)
 
Heh jak usiadłam na sedes i zaczęło lecieć to od razu wstałam i lecieć przestało i żeby się upewnić tak siadał am ze 3 razy :-D ... rozumiesz ja nie sikam a mi leci no zonka miałam w pierwszej chwili :-) wtedy 3 dni przed terminem urodziłam ... ciekawe jak będzie teraz hehe a najlepsze jest to że jak w nocy wstaję na siku to za każdym razem czekam podświadomie że zacznie się tak samo jak 4 lata temu : )
 
Czesc. Melduje si niestety w dwupaku.. Wredne dziecko nie zrobili prezentu mamusi ;p ale jakies mam przeczucie ze to juz nie dlugo.. Wczoraj miałam odlot wieczorem skurcze, siedzialam na kiblu z miska na kolanach zupelnaie jak przed okresm.. Ale poszłam spac.. Bolalo mnie w nocy nie mogłam się ułożyć.. Ale jakos dotrwalam dzis nogi amnie bola nie mam w nich sily normalni jak pierwszego dnia okresu.. Masakra..

A jeszcze wczoraj zepsol się samochód eS. Urwalo mu się kolo.. Dobrze ze jechał sam i wolno bo juz pod domem prawie byl.. No i dzis musiałam go zawiesc do pracy po drodze pojechaliśmy zlozyc wniosek o dowód jego bo ważny ma do dzis.. Te nowe dowody sa.. Męczyli się ci irzrdnicy ze skanem zdjcia godzinę.. A ja do 9.30 musiałam doyrzec na badania.. Zawiozlam es i na rezerwie modląc się jechałam do przychodni dojechalam równo o 9.28.. Ale zdarzylam tylko tak mnie ukula ze masakra boli jak cholera.. Spuchlo ble.. Potem zadzwoniłam do ojczyma żeby byl gotowy wrazie jak na pustym baku nie dokąd do stacji ale dojechalam z tym ze musieli mi panowie pomoc dopchac go do dystrybutora;D no dzień się zaczął jak to poniedziałek.. Hahahaha ciekawe co jeszcze.. Na 11 jade do pracy zobaczyć przedstawienie chłopaków na dzień kobiet :)
 
mi rurka podobnie się zaczął poród poszłam siku i lekkie jakby pyknięcie i leci, leci i leci zawodniłam nawet krzesło na izbie przyjęć bo się długo sączyło dopóki główka nie przytkała :-)
Z jednej strony tak fajnie nie zastanawiasz się czy już jechać czy skurcze wystarczająco się rozkręciły
mnie też tak ostatnio ciągnie jak na okres
mnie to nie boli tylko czuję jak mam dostać okres takie specyficzne uczucie ale sama nie wiem czy ma to coś wspólnego ze zbliżającym się porodem

a ja w ramach wolnej chwili stworzyłam kołderkę
IMG_4369.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4369.jpg
    IMG_4369.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 60
Sunajka mnie od tygodnia boli jak na okres I skurcze przepowiadajace mam już od dawna dawna ale ostatnio są silniejsze i inne a od przedwczoraj podczas skurczu deformuje mi się brzuch tak miałam przy pierwszym porodzie mam nadzieje ze te skurcze juz jakiś efekt przynoszą .... jutro wizyta więc zobaczę czy szyjka się ruszyła trochę :)
 
Ja właśnie dzisiaj mam wizytę u położnej i mam nadzieję że zwróci uwagę na moje spuchnięte nogi, bo zaczyna mnie to niepokoić.
Macie tu na mnie zbawienny wpływ. Wszyscy moi bliscy z mamą na czele bardzo mnie stresują i wmawiają mi różne komplikacje. A przecież nie przegapie porodu:D więc ufam, że skoro wyraźnie czuję ruchy dziecka i nic mi się nie dzieje to mam czekać na rozwój wydarzeń:) czy źle myślę?
 
reklama
no Xenian porodu nie przegapisz:rofl2:
ja w poprzedniej też spuchłam pod koniec czasem jest tak ze uciska główka
moja koleżanka np mimo iż dużo nie przytyła nie mogła nogi w żadne buty włożyć czasem tak organizm reaguje uroki ciąży
ruchy są najważniejsze ja jak chodzę to jest ich mniej ale wtedy spokojnie ię kładę na lewym boczku i dokazujemy sobie wtedy jestem spokojna
dziś w domu była położna zmierzyła ciśnienie i bicie serduszka pika super :-)

a ja żadnych skurczy przepowiadających nie mam więc mam nadzieję że u mnie ruszy z grubej rury :-)
 
Do góry