reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
No, z grubsza nadrobiłam tak na szybko :)
Kkropelka gratuluję z całego serca :) Dużo zdrówka i radości :)
Charlie gratuluję :) Cieszę się że się udało wszystko. Myślę, że aż takie nerwy nie były potrzebne. Dzidzia cała i zdrowa i życzę, żeby u Ciebie ze zdrowiem też już było coraz lepiej :) A ponieważ duże szczęście tulisz w ramionach jestem pewna, że ono doda Ci sił do załatwienia i swoich zdrowotnych spraw :)
Elżbietka - doczekasz się! :) Może dziś? Kto wie? Trzymam mega mocno kciuki i coś czuję, że długo się zbiera ale jak już zacznie wychodzić to będzie ekspresowo ;)
Sunajka- przepraszamy, że nie dotrzymaliśmy do środy, żeby przepowiednia się sprawdziła ;) Młody miał już dość ;) Ale i tak było blisko ;)
 
Ostatnia edycja:
Co ty mnie przepraszasz dobrze ze juz wylazl Martefko! Ze juz możesz tulić synka :)

Xenian Slonce! To nie ty masz byc chetna tylko Franio :) hehehhe..

Dziewczyny.. Jak ja się narobiłam! Jak mnie wszystko boli.. Firanka jest! Lśniącą łazienka jest! Czysty piekarnik jest! Obiad dla eS. Naszykowany jest! Poprasowanie ręczniki i posciele jest! Teraz pod prysznic myju myju bo capimy ze cho cho.. I o 17 wyruszamy do starej koleżanki z technikum.. :) nareszcie jakies blade twarze inne niż na codzien ..
 
Dziewczynki, skoro jesteście już "po", podzielcie się doświadczeniem:) Mianowicie ciekawi mnie jak sprawdziły się Wasze torby. Co było super niezbędne, co się przydało, co fajnie było mieć a co się kompletnie nie sprawdziło:) Chodzi mi głównie o Was, ale oczywiście o maluszka rzeczy też.
 
Majtki podpaski podkłady na łóżko ręcznik papierowy do podcierania krocza , zwykły ręcznik tantum rosa kosmetyki wiadomo ... to się przydało po 1 porodzie ... niepotrzebnie brałam pakę wkladek laktacyjnych
 
Na liście, którą dostałam z mojego szpitala jest wata... Zajmuje pół torby a nijak nie potrafię sobie wymyślić jej zastosowania. I zastanawiam się, czy ją brać w ogóle.
 
Elzbietka .... powodzenia! !!! :-)
Xenian ... wata? Nie mam pojęcia :-D może zamiast podpasek :-D hahaha
 
reklama
Do góry