reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej i ja dwupak ... dzisiaj kończę 39 tc brzuch ciągle boli jak na okres i taki rozpulchniony jest ... skurcze niezmiennie nieregularne i pojedyncze ... więc czekam dalej.
Elzbietka ... ale cc będzie tak czy inaczej czy SN skoro skurcze ?
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze pordy i skurcze:)
U mnie w tej kwestii nie dzieje się absolutnie nic. W ogóle się nie zapowiada, że to już koniec ciąży:)
Co do aktywności to czuję się bardzo dobrze ale takich akrobacji jak Justynka to bym nie dała rady robić raczej. Po pierwsze przez ogromniasty brzuch, który wyprzedza mnie o metr i ciąży nieziemsko a po drugie przez nogi. Są już spuchnięte aż do ud i bolą bardzo. Leżenie nie pomaga ani trochę.

Elżbietka- ja dzisiaj przepakuje torbę dla Dziecka i włożę większe ubranka bo zapakowałam malutkie w nadziei na wcześniejszy poród. O naiwna ja:)
 
Osobiście czekam na małego Elżbietka.. :) nio i życzę żeby jeść Ci cos dali w końcu... Mnie dzis obudzilo właśnie burczenie w brzuchu.. :)
 
Ja już tak pragnę przytulić Lili poczuć jej zapach ... normalnie tęsknię za nią choć jeszcze jej nie widziałam ... nie mogę się już doczekać ! Też tak macie?
 
Ja jestem zadowolona bardzo bo pierwszą noc od nie pamiętam kiedy spałam calutką ciągiem. Chyba się przebudziłam raz ale wstawać mi się nie chciało. Jakie to cudowne uczucie być wyspanym:)
 
Ja już nie mam siły na akrobacje :-) ... czuję się jak stara kobieta ... te dwie ciąże pod rząd wymeczyly mnie fizycznie i psychicznie strasznie dużo mnie kosztowały a czuję się jakbym była w ciąży przez 1,5 roku ... czekam na tą moją nagrodę niecierpliwie :-)
 
reklama
Nie wiem no ja widocznie jestem dziwna mam tyle energii ze mogla bym dzis znowu wyszorować ta łazienkę.. Wiecie to chyba taka moja reakcja na stres.. Bo juz jest marzec.. Zostało 18 dni do terminu .. Zaraz moje życie zmieni się całkowicie.. Niby jestem gotowa ale stres mam wiec go poprostu zapracowuje..
 
Do góry