reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kropelka ja sobie pomoglam czopkiem glicerynowym i jak tylko wyszlam ze szpitala po 2 dniach to pierwsze kroki do toalety skierowalam. W szpitalu byn nie mogla mam blokade. A bylas nacieta? Bo jak tak to wiesz ze ta blokada psychiczna dochodzi ze szfy sie rozejda. Mimo wszytko poki macica sie nie obkurczy to te zaparcia moga byc.Trzymaj sie! Z karmieniem tez sie ulozy na pewno, a jak nie to.przeciez nie koniec swiata:)
 
reklama
Justynka- ja myślę, że mój zapał ciążowy spadł przede wszystkim przez to, że się już kilka mam tutaj rozpakowało:p No a druga rzecz, że mam cały czas obolałe spuchnięte nogi i chodzę jak kaczka;/

Nudzi mi się po prostu nieziemsko już. I w życiu i na codzień zwyczajnie. Już bym chciała mieć tego małego Gniotka. I wiem, że jeszcze nie raz pożałuję tego, co piszę bo da mi popalić (nie wierzę, że nie:D), ale jest taka piękna wiosna i jak mi się marzy wziąć go w nowych ubrankach, przykryć nowym kocykiem, włożyć do nowego wózka i wyjść na spacer bez tego bandziocha potrzaskanego rozstępami (tak- w dziewiątym miesiącu zrobiła mi się mapa na brzuchu) i z życiową energią niezaburzoną opuchlizną kostek dziarsko pchać go w wyścigówce i mieć poczucie, że się coś robi dla dobra ludzkości:) Dotlenia szanownego obywatela:D
 
Hej dziewczyny. Jestem aktualnie w 37 tyg ciazy. Wczoraj bylam u lekarza bo mam ogromny bol plecow w okolicy ledzwiowej i czasami taki bol brzucha jak na okres, lekarz mi powiedzial ze moja szyjka skrocila sie do 2,5 cm i ze na dniach urodze bo malutka jest bardzo niuziutko. Jak myslicie czy to prawada??
 
Sie witam
Podzytuje ale jakos nie moge sie wstrzelic w wasze rozmowy
Gratuluje mamusiom pieknych dzieciaczkow;)
Sofi szyjka 2.5 to dluga szyjka w sumie. Ale nie da sie okreslic czy porod juz czy nie juz... Bedzie jak dzidzia zdecyduje a dokladnie jej nadnercza;)
 
kasikz, myślę, że dasz radę się wstrzelić, w końcu nie są to jakieś dysputy intelektualne na najwyższym poziomie ;)
 
O dokładnie:) Śmiało się wstrzelaj:) Zwłaszcza, że nas się tu coraz mniej udziela.

Pamiętacie Anulkę Marcową? Mam nadzieję, że wszystko u niej ok...
 
Elżbietka- !!!!! WOW!

Wiesz, mogą się mylić... I nie wiem, czy tego chciałaś czy nie, ale ja pomyślałam sobie jedno- "uratują Cię". Nie wyobrażam sobie rodzić takiego smoka (a mój może być podobny i mnie nikt nie uratuje w tym kraju...;/).

Czy ktoś na tym forum jeszcze w ogóle zostaje w ciąży:)?
 
xenian, w sumie chciałam naturalnie. ale jestem po cięciu cesarskim i taka masa jest wskazaniem do kolejnego cięcia. nawet bez skeirowania.
rozmawiałam z ordynatorem szpitala, w którym chce rodzić. i kazał dizś przyjechac z bad usg i jutro zrobią cc. bo w nast tyg mają napiety grafik.
tylko maż w delegacji i nie wiem czy wróci przed 16, a do 16 mam się zgłosic na izbe
 
reklama
Xenian tak. Ja jeszcze jestem w ciąży.. Wzięłam się na poważnie za porzadki.. Poruszam się bardziej to może maly dziad zechce wyleźć na tego 8ego ;D wyszorowałam domestosem caly brodzik pod prysznicem.. Porządnie gabka ostra.. Wyszorowalam calutka kabinę .. Umylam okienko w łazience, nawalilam domeatosa do kibla przelecialam gabka i czekam aż się przeżre dodatkowo wietrząc mieszkanie bo won domestosa jest wszędzie ;) ale wychodzę z łazienki i widzę nowa firankę to jestem normalnie napompowana z dumy.. Musze chwile odpoczac bo jeszcze ten kibel musze doprowadzić do kultury i umywalkę.. Ale zmęczyłam sie zwyczajnie :)

Elżbietka! Rewelacyjnie ze wreszcie wyciągną tego Twojego małego spaśluszka:) będę trzymała kciuki! Juz zaczynam! Czekam z niecierpliwością!!!!!!!! A jak mój Rafcio wylezie i za jakies półtora miesiąca szykuj się na nasze odwiedziny :) to tak w roli pocieszenia.. !!!! Aaaaaaaaaa... Kochana dasz rade.. Normalnie nie mogę się doczekać :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry