reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Elżbietka nie rycz!!! Wiem ze ciężko, ale wytrzymaj jeszcze chwile wkrótce wylezie...

Xenian.. Wiesz w sumie to Ci zazdroszczę tego ze nie możesz się ruszać.. Bo ja czuje sie na tyle dobrze ze mam dylemat czy iść dzis po zwolnienie czy poczekać do konca tygodnia.. W sumie chce mi się juz odpocząć .. Ale znowu wiem ze w domu się zanudzę.. I nie wiem mam jeszcze pól godziny żeby podjąć decyzje... ;(
 
reklama
elżbietka- nie załamuj się. Ja już dzisiaj szczerze mówiąc szłam do szpitala z zamiarem pozostania na oddziale. Jakoś taką miałam nadzieję, że jak zobaczą mnie taką spuchniętą to mi wywołają dzisiaj poród. Więc wiem, co czujesz:)
 
elżbietka- nie załamuj się. Ja już dzisiaj szczerze mówiąc szłam do szpitala z zamiarem pozostania na oddziale. Jakoś taką miałam nadzieję, że jak zobaczą mnie taką spuchniętą to mi wywołają dzisiaj poród. Więc wiem, co czujesz:)
 
Dziewczyny, które biorą Euthyrox? Co robicie jak zapomnicie rano wziąć? Bierzecie w ciągu dnia na pusty żołądek czy już odpuszczacie sobie?
 
Hej mam pytanie do was. Wody plodowe majajakis zapach. Odwczoraj czuje taki dziwny zapach jak by spermy nie kochalam sie z moim M takze nie wiem. Infekcji tez zadnej niemam.
 
niemoge się doczekać na wiadomości od kropelki.. i ciekawe czy Charlie coś załatwiła w końcu.. Zezłościłam się na nia strasznie trochę mnie poniosło.. eh ale .. mam nadzieje, że wszystko bedzie wporządku ...


Zdecydowałam się na zwolnienie.. jeszcze dziś czekają mnie zajęcia z dziećmi ale od jutra już bede mogła wreszcie odpocząć przed nadejściem małego..
 
reklama
jutro rano cesarka :) wiedziałam że bedzie trudno lekarza przekonać bo mimo to obstawał przy naturalnym a ja powiedzialam ze nie dam rady i chce cesarke no i w takim razie jutro o 7:30 na oddziale :) dzidzia ma od 3 kg do 3400 .
 
Do góry