reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sunajka nie Za prędkość.. Wyprzedzalam na podwójnej ciaglej .. Ale musiałam żeby nie załadować babce idiotce w kuper po tym co zrobila mi na drodze.. Nawet się im nie tlumaczylam wolalam zapłaci 200 zl nic skasować auto ...
 
reklama
Z@t....:szok::szok: ... ale historia... straszysz przed porodem pierworódki :sorry:

Justynka ... to Ci dopiero początek tygodnia....

Charlie... Ty się nie skupiaj kochana na tym, że nie SN tylko CC... bo to jak nasze dzieci przyjdą na świat nie jest tak ważne jak to żeby były zdrowe zarówno one jak i my.. mamuśki.. a Ty już swoje odcierpiałaś.... mało tego... CC tez będzie okupione bólem pooperacyjnym! Więc głowa do góry!! Nie zadręczaj się bez potrzeby i myśl tylko o tym, że już za niedługo Twoje maleństwo przywita Cię pięknym pełnym oddania spojrzeniem ... ajjjj i ten zapach noworodka..... ojjj nie mogę się sama już doczekać !!!! :-D:-D:-D


Witajcie... :-D

Która dzisiaj rodzi?????????????????:-)
 
dzień dobry ! Ja juz też od rana spać nie mogę :( boli pęcherz na dole i nera z boku szarpie a jeszcze mąż mi gosci zaprosil i jeszcze nie sprzata :/ a zrobił brud . i ja mam się potem za niego wstydzić , ja nie mam sily chodzic nawet a co dopiero sprzatac :( zly humor juz mam tego dnia ... do lekarza zadzwonię po poludniu jak mi nie przejdzie. .. ale pewnie znow polozy mnie do szpitala na obserwacje czego nienawidze :(
 
Ja też po ciężkiej nocy. Franio wypinał się na moje żebra bardzo boleśnie. Z trudem łapałam oddech. Niby mówią, że pozycja leżąca przynosi ulgę, ale ja jakoś tego nie doświadczam:) Z radością wstałam,bo już żaden bok mojego syna nie zadowalał. Swoją drogą aż mnie to przeraża, że wciąż jest tak wysoko (chociaż niby główka już od dawna w kanale).

Ale witam się w moim pierwszym dniu macierzyńskiego;) Więc wolna:p
 
eh dziewczyny pocieszcie sie ze porod juz w tym miesiacu :D ja wciaz nie wiem kiedy.
a moze macie jakies sposoby na wybudzenie niedzwiedzia ze snu ? goscie na 13 a on sobie spi i nawet nie posprzata po sobie ! chyba mu krzykne z drugiego pokoju ze wody mi odeszly :D
 
Xenian mój dzidź też stosuje metodę rozprostuje się :cool: głową po szyjce nogami po żebrach
Elżbietka jak chcesz rodzić to dziś bo potem środa dopiero wolna ;-)

Charlie za dużo myślisz ródź kobieto i ulżyj w cierpieniu

Jak mi dziś pracowanie nie idzie za mało miejsca w brzuchu mam i rozkojarzona na maksa
 
Justynka, mandatu współczuje. ja dostałam raz w życiu i to w PL. i niestety musze powiedzieć, że niemieckie mandaty są bardziej bolesne dla kieszeni ;-)


charlie, prosze - nie myśl, nie kombinuj - idź rodzić!


xenian, mój młody też lubi zapierać się zadkiem w prawą stronę żeber. i witaj macierzyńskim :)


oj sunajka, ja już nic nie mówie kiedy chce... w tym miesiącu w każdym bądź razie
 
reklama
Do góry