reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Fasolka gratulacje dla szczęśliwych Rodziców!

Kradz &&&&&&&

a jakies przepowiednie co do mnie? Ja od początku wiedziałam,ze przenosze ciaze. I wciąż sie nie zanosi. Miałam nadzieje na porod 03.03 bo taka ładna data:)
 
reklama
Ja wiem Elżbietka, ale spróbuje dzisiaj kupic zeby miec chociaż złudzenie ze mam na cos wpływ heheh :) strasznie juz mi sie dłuży ta ciaza masakra, a jak sobie pomyśle ze mogę znowu przenosić 10 dni to aż mnie trzęsie normalnie :( jakiegoś nerwy mam od paru dni, nie wiem czy to przez to ze juz nie pracuje i siedzę w domu czy o co chodzi...
 
moj Teos sie dzis przeprowadzil z prawej strony brzucha na lewa. moze dlatego mialam tyle godzin bol w podbrzuszu? pewnie na tym etapie takie przemieszczenie sie jest dla niego klopotliwe. w lazdym badz razie jak wkoncu zobaczylam bulwe zamiast po prawej to po lewej stronie brzucha to bol w podbrzuszu jakos zelzal.

ciekawe jak tam kradz. tyle godzin minelo. mam nadzieje, ze po prpstu nie ma czasu nic tu napisac.
 
My o 18:40 podglądamy Rafałka.. No juz nie mogę się doczekać żeby się dowiedziec czegos.. Ostatni raz bylam na usg pod koniec listopada.. Hmmm... Moze doktor powie cos bliżej ile mam jeszcze czasu:p
 
O 10.57 przyszła na świat Hania. 3549 g i 54cm. do 10 cm wytrwałam ale musieli zrobić cc, bo główka nie chciała się wstawić w kanał. Jestem mega zmęczona ale szczęśliwa ;)
Miałam ja juz u siebie ale teraz zabrali bo ja muszę leżeć jeszcze do 23.00.
Mąż zdążył się wrócić z trasy i był ze mną od 6 cm.
Teraz juz trochę odespałam noc i poranek pełen emocji.
 
reklama
kradz gratulacje!!!!!!!!!!!!! :-) pewnie sie niezle umeczylas, ale najwazniejsze, ze sie dobrze skonczylo i masz juz Dzidzie :tak:
 
Do góry