reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kradz gratulacje!!!ależ się cieszę:-) nie przejmuj się cc, ważne że Hania zdrowa i wreszcie możesz ją przytulić. Dobrze że nie meczylas się do tej pory:-)
 
reklama
gratulacje kradz super
super dużo szczęścia się udało urodzić ;-)
odpoczywaj i wracaj szybko do sił
teraz Elżbietka potem z@t na sobote\ więc Aagawa ta data też mi się podoba wstrzel się na wtorek jeszcze nikt się nie zgłosił
kasita nie wiem jak u Ciebie z tygodniami bo nie masz suwaczka
Ja w poprzedniej wyliczyłam sobie na konkretny dzień i tego dnia urodziłam
ale może pomógł mi spacer po schodach kilkanaście razy w tą i z powrotem mam piętrowy dom więc nikt nie podglądał jak latam jak szalona po schodach :-)
 
kradz!!!!!!!!!!! Gratuluje Haneczki!!!!!!!!!! :)

My juz podejrzeliśmy Rafalka.. Synu ma 2818g i dokor powiedzial ze nawet jak będzie siedział do konca nir bedzie większy niż 3200g .. Rozwija sie prawidłowo i idealnie z metryka.. :) dodal tez ze brzuszek zszedl wiec za dwa tygodnie powinnam sie rozpakować.. Ze trzyma kciuki, bo takiego idealnego dzidziusia juz dawno nie miał :)
 
kradz gratulacje !
ja sie boje dziewczyny ...
bardzo slabo czuje ruchy malej i boli mnie serce od czasu podania sterydow .. czuje jak lekko sie unosi brzuch ale nic poza tym. jestem osłabiona a wczoraj mialam cale czerwone ramiona i piersi. nie wiem co jest
 
Kradz wielkie gratulacje! !!

Charlie, ja od może od 2 tyg czuje bardzo mało ruchów. Czasami nawet jak widzę ze brzuch się rusza ,to nie czuje.
A reakcja serca na sterydy niestety jest normalna.

Godz 20 minęła a ja w domu i w dwupaku. Bez oznak wyjazdowych w temacie porodu. To moja najdłuższa ciąża jak dotychczas :)
 
Elżbietka właśnie chciałam pisać że pewnie na porodowce stękasz;-)
Charlie ja czuję duuuuzo mocnych ruchów Ale mam bardzo mało wód więc to normalne. Jeśli u Ciebie ruchy nagle oslably i się to utrzymuje, ja bym się skonsultowala...
Ją dzisiaj przezywalam jakiś dramat, najpierw mnie przeczyscilo( haha wczoraj jadłam activie) a potem seria, ciągnących bolesnych ale nieregularnych skurczów. Byłam chodzacym bólem:-(
 
Kradz, wielkie gratulacje! Dużo zdrowia dla Ciebie i dla Hani :-)

Sunajka zapomniałaś o przepowiedni dla mnie ;-)
 
reklama
Do góry