reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny.. Wczoraj po pracy myślałam ze skonam.. Czułam się jak wielki babel.. Nagazowało mnie pod sufit.. Wzięłam espumisan i zaczelo mi przechodzić.. Jednak nadal miałam bardzo bolesny skurcz.. Ciagly taki.. Nie czułam w ogóle ruchów Rafalka.. Jak się wykapalam.. I eS. Mnie kremowal.. Z przerażeniem powiedzial ze mam jakis brzuch dziwny.. A on się obniżył bardzo.. Jednak udalo mi się zasnąć.. Bardzo zmęczy mnie bol...
 
hej :-)

u mnie rozwarcia brak.. przepływy idealne więc jeszcze czekamy :happy:

Liluś waży ok 3 kg :tak:

spojenie do kontroli dalszej... 10 marca mam kolejną wizytę wtedy lekarz zdecyduje czy położyć mnie na oddział aby ortopeda zdecydował czy mogę rodzić SN... ale wszystko jest na dobrej drodze bo o dziwo przez ostatnie 4 tyg spojenie mi się zwęziło z 1,1 cm do 0,8 cm... i oby tak zostało :-) ... a o dziwo... bo ból jest nieziemski momentami....:eek:
 
rurka, dla mnie nikt spojenia nie mierzył:eek:. a też boli konkretnie. i to już od dawna dość

Justynka, co do ruchów - ja czasami pół dnia nie czuję. może to zależy od mojego skupienia czy pozycji - nie wiem.
ale dla uspokojenia mam detektor tętna i jak zaczynam się martwić, to podłu****ę serduszko.
obniżenia brzuszka zazdroszcze. mój tam gdzie był, tam i jest:nerd:
za tydz mam zaplanowaną wizyte i ktg
 
Elżbietka - to kicha straszna z tym laserem... myślałam że to trwalsze jest i nawet planowałam w którymś momencie nogi zrobić,żeby mieć święty spokój. Bo golenie non stop mnie wkurza, kremy na mnie nie działają, z depilatorem dużo zachodu i efekt krótki a do tego częste zapalenie mieszka włosowego, a po plastrach z wosku pękają mi naczynka i mam nogi w siniakach. Do wypróbowania została mi już tylko pasta cukrowa i laser. Chyba że jakiś ambitny naukowiec wreszcie coś nowego wymyśli ;-)
 
Ostatnia edycja:
Elżbietka ale obniży mi się bardzo.. Wczoraj prEd tym wszystkim krzyknelam do Niunia w żartach ze mógłby mi zrobić prezent na dzień kobiet.. Moze jak się tak obniżył to wziol to do Siebie :p
 
sluchajcie laski byl moj ulubiony lekarz i powiedzial ze wyszło mi zakazenie ale jest wrazliwe na furagin i powiedzial ze moge isc sobie do domku i bedziemy umawiac sie na cesarke :) nornalnie uwielbiam go :) nie dosc ze pozwala mi wrocic do domu gdzie sie wszystkim zajme to jeszcze dba o to zebym faktycznie miala ta operacje a nie slucha jakis innych bab doktorek bo jest calym ordynatorem i nawet pielegniarki mowia ze " szef" patrzy na to zeby bylo jak najlepiej i pacjentka jak najmniej cierpiała :))) czyli narazie happy ! :)
 
`Justynka tylko żebyś zdążyła wziąć wolne w pracy przed porodem ;-)

Elżbietka a nakolanniki ogrodowe miałaś ;-), a może dla odmiany froterowanie kapcie specjalne i kręcenie bioderkami :-) kolana nie będą boleć

rurka to super wieści a Ty to rozchodzenia spojenia miałaś zdiagnozowane czy tak po prostu sam z siebie zlecił mierzenie
Charlie takie podejście się rozumie trzymam kciuki

a co do zabiegów porodowych to jak gadałam z położną do porodu to u nas w szpitalu zmieniło się trochę golenie na życzenie tak samo lewatywa czy nacięcie mówi np że woli iż lekko pęknie lepiej się goi niż nacinane
sprawa z przebijaniem pęcherza też bywa rożnie czasem pomaga a czasem wręcz odwrotnie może spowolnić akcję porodową mi np ostatnio poród zaczął się od pęknięcia pęcherza i akcja wcale nie ruszyła z kopyta
na masaż szyjki też możesz się nie zgodzić
każda jest z nas inna i na każdą działa co innego najważniejsze zachować spokój i optymizm
Jutro przychodzi do mnie położna środowiskowa i mamy napisać plan porodu ponoć teraz to taki standard
 
Ostatnia edycja:
reklama
martefka, ja ten laser robiłam ze 3-4 lata temu, może teraz są lepsze lasery. ja po porodzie/karmieniu planuje spóbować jeszcze raz na bikini. nogo depilatorem robie ie jestem w maire zadowolona


Justynka, to może i ja krzyknę na młodego :-D. może za delikatnie do niego mówię, a on tak jak starszy brat - reaguje na konkretnie wydane polecenia ;-)


Charlie, mama happy=dziecko happy. w każdym bądź razie - to już bardzo niedługo :-)


sunajka, nakolanników nie miałam, tylko na poduszcze później już jeździłam ;-)

jade na pobliski bazarek po pyszną chałkę. ale zjem ją bez makreli :p
i wesprę biedronkę przez bankructwem ;-)
 
Do góry