reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

hej :) no ja dzisiaj powtórki testu nie robiłam poczekam do jutra lub czwartku...
co do ciąży po stracie... no tak jest inaczej... ja straciłam córeczkę późno więc początek ciąży narazie mnie nie przytłacza wogóle... ale nie wiem co będzie później... wiem tylko tyle, że tym razem jakoś bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość!!!!!!!!!!!!:-):-) chyba podczas tych miesięcy przed rozpoczęciem starań i podczas starań wykorzystałam pulę negatywnych nastrojów, rozważań i dylematów pt. a co jeśli...... prawda Agawa?? ;-)

aaa no witam witam nowe mamusie :-D
 
reklama
rurka kurcze wiele przeszlas, strasznie Ci wspolczuje. Ale tym razem musi byc wszystko ok i w marcu bedziemy tulic dzidziolki :tak: pozytywne myslenie to podstawa!:-)

kwiatek2012, aniluk26 witajcie !!
 
witam, i ja do Was się dopisze, mam nadzieję ze mnie przyjmiecie :) termin wg klakultora internetowego mam na 3 marca :) jutro moja pierwsza wizyta mam nadzieje ze zobacze serduszko!
 
kwiatek, aniluk, agulkat witajcie ;) Co dziennie jest nas coraz więcej ;)
aniluk ja też teraz chciałabym córeczkę, bo mam już synka też z listopada ale z 2012 r. ;) Wizytę mam dopiero za tydzień, do tego czasu chłonę każdy wasz opis wizyty i sobie myślę, że u mnie w brzuszku pewnie jest podobnie ;) Od poniedziałku dopadł mnie nowy objaw ciążowy - o. 12 - 13 czuję się w pracy tak jakbym miała zaraz spaść pod biurko, taka jestem zmęczona, oczy same mi się zamykają a w głowie szumi...
Mamuśki, które są w ciąży kolejny raz, czy u was wieczorami też brzuszek się ujawnia? Podobno w drugiej, trzeciej, itd. brzuszek szybciej wyskakuje, ale czy 6 tc nie jest za wcześnie?
 
hej :)
majówka - tak z mojego skronego doświadczenia - w drugiej ciąży brzuch wyskochył mi tez mniej więcej w 6 tc...:szok: mega szybko.... i wyglądałam jakbym była conajmniej w 13 tc.... (fakt, że mam trochę zbędnych kg :zawstydzona/y:... ) ale brzuch był twardy i okrągły... no wyglądał na ciążowy ja nie wiem czym to jest spowodowane... czy woda się zatrzymuje czy co...:confused: na wadze od razu 3 kg w górę.... i wiesz co... teraz jestem na samym początku - jakiś może 4 tc.... i już mam brzuchola!!!!!!!!!! poza moim sadłem... które jest niezaprzeczalnie... to jednak różnica jest ogromna!!! ewidentnie wydęło mnie - o to dobre określenie. Więc może taki już urok niektórych babeczek, że szybko "pęcznieją" :-D

aaaa w 1 ciąży (zaczynałam z duuuuużo niższą wagą)... też szybko mi wyskoczył skubaniec... w pracy się nabijali że to ciąża spożywcza musi być...:)
 
W pierwszej (donoszonej) ciąży,miałam mały brzuszek,mąż śmiał się że mały ulokował sie przy kręgosłupie,a teraz to chyba będzie inaczej :( na razie dobieram sobie luźniejsze bluzki,aby nikt nie nabrał podejrzeń ;)
 
Witajcie Agulkat, Aniluk! Gratuluje i zycze spokojnych ciazy!

Ja mam nadprogramowe 3 kg po tych wszystkich hormonach, które ostatnio brałam i nawet mi sie ich nie udało zrzucić. Brzuch mam nadal taki sam - jakbym była opuchnięta:)) Ale wiecie co? Mam nowy objaw. Jestem częściej glodna, jem kilka razy, ale po mniej, nie mam zachcianek żadnych, ale dzisiaj ostatni raz zjadlam bułkę o 22 to był moj chyba 6 posiłek. I wiecie co? Znowu jestem glodna. Szok. Dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie, ze normalnie bym tyle nie zjadła, nie ma bata. Ale Kropek chce.... Ale dziwne .... Aż mi sie ciepło na sercu robi, ze mam kropka przy sobie... Wiem, wiem, rozczulam sie:))

rurka, mam nadzieje, pulę nieszczęść wyczerpalysmy. Niech sobie idą precz!

Acha! Najwazniejsze. Zmieniłam dziś fryzurę. Bo miałam juz odrosty blond, coś mnie ostatnio fryzjerka skiepścila, kilka odcieni na głowie. I trzeba było kolor wyrównać. Wiec zmieniłam kolor całkowicie. Mam ciemny brąz/ odcień czerwono- fioletowy/ oberżyna. No .. Zaczynam nowe życie. Z Kropkiem:)
 
dzisiaj blady sikaniec... przyszłam do pracy wcześniej i udało się dogadać... po 10 lecę na hcg :-):-) w końcu się wyjaśni!!!!!!!
 
Witajcie dziewczyny, Agaawa ja też jestem cały czas głodna;) moje cycolinki mnie bolą i latam jak szalona do łazienki :szok: Ale mogę i mieć więcej objawów:-) Ważne żeby Kruszynce było dobrze:-) Miłego dnia:-)
 
reklama
co do jedzenia to niestety zgadzam się....mogłabym jeść non stop.... byle ogórka przegryść dosłownie ale coś muszę....piję duuużo wody... pomaga trochę na mdłości...

ten blady sikaniec dzisiaj obudził we mnie lęki... czy to nie biochemiczna albo pozamaciczna albo jeszcze coś innego... im więcej myślę tym gorzej... dobrze, że tą betę dzisiaj zrobiłam... może coś mi wyjaśni.... oby....
 
Do góry