reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

hej :) witam się z wieczora... na becie dzisiaj nie dane mi było być... ale mam porannego kolejnego pięknego, wyraźnego bladziocha!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D w takim razie z moich obliczeń wynika iż to ok 12 dni po owu....w każdym razie termin porodu wyliczony z kalkulatora przypada na 18/19 marca :-D:-D:-D Zuzę 18 marca urodziłam...:)

sabrina co do witamin: ja od ponad 3 miesięcy biore po dwie tabletki kwasu foliowego, mam przykaz od mojego gina, że jak tylko II na teście wylukam to od razu po Femibion Natal 1 ma iść.
Jeśli teraz bierzesz jedną tabl. kwasu foliowego to zwiększ do 2 tabletek lub wykup np. Femibin ( tak mi kazał zrobić w poprzedniej ciąży)
 
reklama
Rurka wrzucilabys tego testa, żebyśmy sie mogły przekonac, ze nie ściemniasz:)):rofl2:

A ja ja sie chwale, ze byłam na USG i kropek jest - pecherzyk ciazowy wraz z echem zarodka. Określone na 5w5d.
 
:-p Agawka wrzucę wrzucę ale gdzieś za dwa dni jak już całkiem ciemny będzie a Twój mały groszek pięknie rośnie!!!!:-D
 
Agaawa fasolinka super rosnie i niech tak se rosnie az do marca;-)
rurka mi wlasnie w sobote blada kreseczka wyszla a dzisiaj juz ciemniejsza :tak: dzieki za info o witaminach.

No to Ja wrzuce fote mojego tescika z dzisiaj 34dc :-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
sabrina.... u mnie identycznie wyszło!!!!!!!!!!!! tylko, że ja mam za słaby aparat i nie wychodzi mi na zdjęciu.... no to supeeeer ale mi dałaś powera teraz!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Agawa ale super,że udało się farolke podgladnać dzisiaj.Kiedy nastepny raz?Ja jeszcze muszę czekać 1 tydz i 1 dzien :(
Rurka pozostaje tylko pogratulować ! Dzieciaczki będą miały impreze urodzinową jednego dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie marcowe mamusie:-) Ja już na końcówce, ale jak Was poczytałam zrobiło mi się tak miło. Powspominałam jak dopiero co sama dowiedziałam się o ciąży;-) Życzę Wam jak najmniej dolegliwości i jak najwięcej radości:-)
 
Dziewczyny a jak tam u was z witaminami??zazywacie jakies juz? Ja jak na razie to tylko kwas foliowy lykam i sie zastanawiam czy nie zaczac brac jeszcze jakis dodatkowych dla ciezarnych.
Na razie tylko kwas foliowy, podobno do 12 tygodnia to wystarczy. Plus warzywa i owoce oczywiscie. Mam w pracy kolezanke w 21 tygodniu i zawsze ja pilnowalam zeby grzecznie jabluszko zjadla i teraz ona tez mnie pilnuje. :tak:
Dzwonilam do przychodni i jutro mam wizyte u gp. Pewnie kaze mi test zrobic i tyle. Moze uda mi sie wynegocjowac wczesniejsze usg (w ciazy z synem mialam ze wzgledu na wczesniejsze poronienie).
 
Salomii ja tez nie pomoge,bo w UK ciaza jest dopiero od 12 tygodnia (traktowana powaznie), a co bardziej szokujace juz od 16 tygodnia przy krwawieniu przyjmuja cie na porodowce... :no: Ja ostatni okres mialam 28/05, wydaje mi sie, ze serduszko juz widac w 6-7 tygodniu, ja jakos tak mialam pierwsze usg i byla migoczaca gwiazdka. Tez mysle o usg prywatnie ale to kosztuje jakies £120 takze wolalabym te pieniazki gdzie indziej zainwestowac..
 
reklama
Ssabrina, ale piekny teścik! Hoho! Wyraźny bardzo! Pięknie wróży:))

Rurka, jak Twój taki sam, to nie ma bata - zostajesz z nami:)) &&&&

Sierpniowka dzieki za dobre słowo dla nas wszystkich. Myśle, ze wszystkie teraz potrzebujemy, żeby ktos nam mówił, ze wszystko sie pięknie ułoży i dobrze skończy:))

ja ja nie biorę witamin oprócz kwasu podwójnej dawki. Myśle, ze jem tyle owoców i warzyw, ze za chwile pęknę od nadmiaru witaminek:)) wszystkie uwielbiam jeść.
 
Do góry