reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Agawa pięknie rośnie fasoleczka!!!I dalej będzie rosła!!!
biggrin.gif

Rurka juz Ci pisałam na innym wątku, kreska to kreska, czy blada czy ciemna oznacza fasolkę:) Już się nie wykręcaj betą tylko rób wyprawkę:)))
Sabrina kreseczka piękna, widoczna i czerwona. Jej moc zależy pewnie od czułości testu i dnia owulacji. Mi teraz dzień przed @ wyszła mocna czerwona, ale w pierwszej ciąży trochę czekałam na taką czerwień, beta urośnie to sciemnieje:)
Ja również się chwalę że byłam o 20 na usg z moim Misiem i wypatrzylismy pęcherzyk 8 mm i ciałko żółte 3 mm w środku, zarodka jeszcze nie widać. Dostałam tabun badań do zrobienia i duphaston.
 
reklama
Witam o poranku :-)
Wstalam wyspana i z usmiechem na twarzy bo sloneczko mocno swieci u mnie dzisiaj od samego rana wow :-D
z@t kreska pewnie bylaby mocniejsza tyle ze ja w nocy pilam no i na siku jeszcze lazilam a rano test zrobilam.Super ze zobaczylas pecherzyk teraz niech tylko zdrowo rosnie ;-)

Dziewczyny czy wy tez takie glodne jestescie?? Ja bym caly czas cos jadla no ale staram sie nie opychac i zrezygnowalam ze slodyczy,przynajmniej postaram sie je ograniczyc do minimum i pewnie bedzie ciezko z tym :-)
 
Witajcie!
U mnie upalnie i duszno. Właśnie wróciłam ze szpitala bo mój kochany lekarz pracuje w szpitalu i załatwił mi wszystko na nfz- przynajmniej na tym zaoszczędzimy:)Nie wiem po co trzeci raz robią mi HIV, HCV i toxoplazmozę, wszystko miałam w poprzednich ciążach, tokso przechorowałam, resztą nie miałam się gdzie zarazić, ale podobno takie procedury.
 
Cześć dziewczyny!! bardzo Wam dziekuje za miłe słowa i trzymanie kciuków, chyba pomogły :-) pojechalam w niedziele na ip (bo plamienia wrocily), zrobili mi usg ale serduszka niestety jeszcze nie bylo i przepisali duphaston i odpukac od wczoraj popoludnia jest czysto :tak:

Agawa sliczna fasola !!!!!!

Sabrina pytalas o witaminy ja narazie nic nie biore tzn oprocz kwasu foliowego, w poprzedniej ciazy zaczelam brac dopiero po 12 tygodniu witaminy teraz jesli lekarz mi inaczej nie zaleci bede robic tak samo a co do glodu to jem wiecej ale chyba nie jakos baaaardzo ;-)

z
@t juz badania Ci zlecil gin to w sumie szybko ale dobrze bedziesz miec juz za soba :-)

jezusie jak mi dzisiaj gorąco, od wczoraj zapowiadaja te burze a tu ani widu ani slychu, u Was tez tak goraco ?
 
Witam witam !:) Owulację miałam 22 czerwca i od tamtej pory wiedziałam, że jestem w ciąży. Później dwa testy z jedną kreską i w końcu wczoraj DWIE :-) W sumie trzeci raz od razu wiedziałam. We wrześniu straciliśmy maluszka w brzuszku, teraz mam nadzieję, że będzie dobrze. Jakoś inaczej się dba o następną ciążę po poronieniu ? Pozdrawiam Was cieplutko. A polecam kalkulator Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko Według niego mam termin na 14 marca. Zapisałam się do lekarza na piątek, może i za wcześnie, bo nic nowego mi lekarz nie powie,ale może już dostane duphaston albo coś innego... Doczytam Was później i poodpisuję na resztę :)
 
Witam!!! wiec dołączam marcowe mamuśki wczoraj poteirdzenie od ginekolog ze jest ciaza a za tydzień jeszcze raz czy serduszko bije;) ale mysle ze bedzie ok moj synek jest z listopada 2011 teraz modle sie zeby dziewuszka byla no ale najwazniejsze zeby zdrowe i bez komlikacji;))) wiec trzymamy kciuki pozdrawiam wszystkie czekajace mamuśki!!!
 
Rampampam, mi zawsze gin tuż po potwierdzeniu ciąży przez usg od razu wysyłał na seryjkę badań. Teraz dostałam więcej ze względu na to poronienie miesiąc temu, jakieś immunologiczne i hormonalne. A duphaston biorę od dnia owulacji. Poza tym wiem po dwóch pierwszych ciążach że ginowie lubią profilaktycznie zapisywać duphaston i luteinę. Mają potwierdzone działanie podtrzymywania ciąży w przypadku niedoboru hormonów.
Anulka witaj:)))Ja mam córcię z czerwca 2011:) Od września idzie do przedszkola.
Kwiatek gratuluję!:) Ciąża po zaliczonej stracie to po prostu większy stres w pierwszych tygodniach. JA jak opętana sprawdzam bieliznę i reaguję na każde ukłucie czy ból, ale póki nie ma plamień nie ma powodu do zmartwień. Gdzieś czytałam że conajmniej co druga kobieta przeżyła lub przeżyje wczesne poronienie. Po prostu dobór naturalny. No i na pewno po poronieniu dostaniesz duphaston lub lutkę.
 
Aha, no i mnie już lekarz wysłał na zwolnienie do końca sierpnia i to pierwszy dzień od dawna że mam chwilę dla siebie, bo tak to od razu po pracy pędziłam po dzieci, potem spacer, sprzątanie, obiad, usypianie. A teraz siedzę w domu i nie mam pojęcia w co ręce włożyć:)
 
reklama
Do góry