reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Sunajka ja mam nadzieje ze tym razem to oczyszczanie, ale z pierwsza córka najpierw wymiotowalam do 26 tygodnia a pozniej od 36 do 42 także chyba taki moj urok... Teraz miałam mdlosci do 17 tygodnia no o teraz znowu wróciły....

Ja tez nie mam jeszcze imienia... Masakra hehe
 
Aż się boję wchodzić teraz na forum, same objawy porodowe;) |Gratuluję mamusiom, które już powitały maluszki na świecie;)

Ja się z jednej strony doczekać nie mogę, ale z drugiej niech jeszcze posiedzi... Chyba potrzebuję jeszcze trochę czasu:p Na kupienie kanapy, ugotowanie i zamrożenie kilku obiadów, spakowanie torby do szpitala.... Dziecko już spakowane, ale ja kompletnie nie;/ No i wciąż chodzę do pracy, nie mam na nic czasu. A jestem taka wolna, że masakra;)

Nogi puchną odrobinę mniej, dłonie już tak nie swędzą. Okazało się, że to zwykła egzema, jakaś reakcja uczuleniowa. W każdym razie nic z wątrobą:)

Ja odczuwam skurcze niebolesne, ale mało przyjemne. I w ogóle nie wiem, gdzie się ich spodziewać. Dziś np. miałam je w .... tyłku. Czy to w ogóle jest możliwe?!:p

A i taka mała sprawa... Delikatnie boję się porodu i staram się nie myśleć o nic wcale.
 
a ja leze w szpitalu , glupia rurka do nerki sie zapycha :( bez mojego P to lipa , tak to on mi strzykawka przeplukuje sola fizjologiczna... caly dzien mam rozwolnienie i wymiotowac mi sie chce nie wiem czemu :(
i trzymajcie kciuki jutro moj lekarz bedzie w szpitalu i bedziemy rozmawiac o cesarce ...
 
Charlie trzymam kciuki
Xenian najpierw ciąża straszą a teraz porodami zarazliwe uwaga ;-)
Może malenstwo ucisnelo na jakiś nerw tak jak mi w pachwinie
Zarunia jak tam się kulasz ponarzekaj postrasz objawami porodu ;-)
 
Kasita moj organizm sie tez oczyszcza... cala ciaze wlasciwie. tyle, ze dolem... po srodku ciazy bylo nieco spokojniej. ograniczalo sie do jednego razu dziennie. a teraz pod koniec, zwlaszcza od kiedy jem zelazo to znow jakas porazka. latam po kilka razy dziennie. czasem mi sie wydaje, ze zaraz swoje jelita tam oddam... a najgorsze, ze pomimo tego coagle mam ucisk w kichach. a teraz ruga noc z rzedu czuje bol zoladka. wiem, E to co jem mi nie pomaga. ale jak probowalam jesc delikatniej to i tak zero roznicy. ehh... przez to dlugo leze i usnac nie moge. potem sie budze co chwila. ze nie wspolne o wizytach w wc.

Charlie ponarzekalam sobie. a potem pomyslalam o Tobie... i chyba nie powinnam tyle jeczec. Ty masz zdecydowanie wieksze prawo do tego.
zycze owocnej rozmowy jutro z lekarzem :tak:.
 
Krropelka ależ masz prawo jęczec ! jestes w ciazy i tez się męczysz ! ja do kibla w szpitalu po lekach latam 10 razy do łazienki siku i jeszczr ciagle worek pełen.. podwojne siku :D i raz poszlam tylko spłukać worek do kibelka i drzwi w lazience sie nie zamykały i jakas dziewczyna weszla i pomyslala ze ja sikam na stojaco haha az krzyknela tak sie przerazila a dopiero potem zobaczyla ze ja trzymam rurke z workiem i kranikiem :D ale mi było głupio :O
 
reklama
Charlie w nocy to czlowiek nest bardziej strachliwy. wiem po sobie. wczoraj moj M polozyl sie wczesniej ode mnie. wszelkie dzwieki zanikly wiec bylam pewna, ze spi. ja dlugo lezalam w wannie a potem jeszcze balsamy mycie zebow itp. odwrofilam sie w strone drzwi od lazienki i nagle kogos za nimi zobaczylam. zanim do mnie dotarlo, ze to M to zdarzylam sie wydrzec ze strachu.
a jak jeszcze ta dziewczyna zobaczyla jakies dziwne pozor ie meskie manerwy w damskiej toalecie to sie nie ma co dziwic, ze sie zlekla :tak:.
 
Do góry