reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kradz super! Jak masz czas i ochote to dla mnie rewelacja!!!
A masz jakieś wieści od Patrycji?
 
reklama
Ostatnio ją spotkała przykra sytuacja. Teraz dość słabo się czuje i juz z niecierpliwością czeka na Różyczkę, która zapewne się pojawi lada dzień. Kciuki w gotowości :) Myślę że resztę sama wam opowie.
 
Z@t to troche pocieszające, ze tez nie miałas żadnych objawow, a poszło szybko i sprawnie. Ww środę doktorka w luxmedzie jeszcze powiedziała, ze Dzidź siedzi wysoko, nic sie w kanał nie wkłada. No ale ja od początku nastawiona jestem na 03.03 i tego sie trzymam:))) mam jeszcze cały tydzien lenistwa bez stresu, potem sie zacznę martwić. W tym tygodniu planuje jeszcze pomyć okna, uprać dywaniki ręcznie, uprać narzuty na łóżka. I wtedy bede gotowa - wszystko zrobione:)) hehehe....
 
Agawa dzidzi się wstawia do kanału niezależnie od akcji porodowej, a czasem mimo 25 h akcji trzeba robić cc bo się nie wstawia...także tym bym się nie sugerowała. Czasami tygodniami przygotowujesz się do godziny zero, a czasami dzieje się to na sygnał dziecka które jest gotowe na opuszczenie brzuszka.
Moje dziecko jest tak nisko że jak mam skurcz w pozycji stojącej to mi cała prawa noga drętwieje bo coś tam uciska.
Ja bym chciała mieć jeszcze tydzień bo moje dzieci zaczynają w tym tygodniu kilka nowych zajęć, Tosia będzie chodziła na balet i logorytmike, a Zosia na drame dla dzieci, dodatkowe si i dodatkowe zajęcia z psychologiem, do tego masa stałych zajęć wynikających z jej orzeczenia...
 
Ja Ci mowię Z@t, ze zdążysz z coreczkami iść na te wszystkie zajęcie i dopiero urodzisz. Moze nawet razem urodzimy? ;-)
 
Ssabrina gratulacje :-). i pozwole tez sobie pozazdroscic, ze juz masz Dzidzia przy sobie. no i powodzenia w karmieniu Glodomorka :tak:.

u mnie polozne " na macanie" ocrnily, ze Teos jest bardzo nisko. i to juz od dawna. a w sumie poza moim Walentynkowym " porodem" to nienwiele sie dzieje od tego czasu. za to zauwazylam, ze jak chce cos siegnac z szafki na dole i w tym celu chwile kucam to mam wrazenie, ze mi zaraz glowka wyjdzie spomiedzy nog ;-).
poza tym piekna dzis u nas pogoda. swieci sloneczko. wyglada wiosennie choc widac, ze wieje wiatr wiec pewnie cieplo nie jest. no, ale tak czy siak bedziemy ta pogode podziwiac przez okno, bo Filip ma zakaz wychodzenia na dwor.
pocieszajace przynajmniej, ze wyszlo iz moj M nie musi dzis ani na chwilke isc do pracy wiec cos tak wspolnie wymyslimy w domku.
 
My prawdopodobnie juz dzisiaj do domciu czekam na ostatnie wyniki krwi i jesli jest ok to wypis i do domciu ☺️
Pozdrawiamy wszystkie brzuchatki ;-) i maluszki ktore juz wyskoczyly ☺️
 
Super Sabrina, bardzo sie cieszę, ze wszystko ok i możecie wrocic do domku.

A ja dziewczyny juz nie mam siły, nie mogę spac, biodra podczas snu tak mnie nap....ja ze juz nie mam na nie sposobu. A co najgorsze znówu mam mdlosci i wymiotuje cały dzien, czyli powtórka z rozrywki z pierwszego trymestru :(
 
reklama
Kasita oczyszczasz organizm przed porodem

Mi mdłości też wróciły ale nie do stopnia wymiotów, najgorzej jest rano jak mam zjeść śniadanie jedyne co mi ostatnio z rana smakuje to jabłko

z@t życzę Ci jeszcze jednego tygodnia

Ja z kolei dostałam dziś skurczu w pachwinie będąc na ogródku myślałam że nie dojdę do domu usiadłam na pieńku normalnie szok nigdy nic mi się takiego nie zdarzyło a niby brzuch z dzidzią mam jeszcze wysoko
nie wiem długaśne mam to dziecko i się rozciąga od pachwin po żebra

Wiecie co mamy jeszcze przed porodem do ustalenia imię:szok:
nie mogę się zdecydować 5 mamy na liście ale pięciu nie nadam jestem :wściekła/y:z mojego niezdecydowania
 
Do góry