reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sunajka ja się muszę przyznać do grzechów ciężkich,zdarza mi się wypić troszkę coli, niestety to silniejsze ode mnie, nigdy nie miałam takiej ochoty na colę jak w tej ciąży...chociaż znam jej skład i konsekwencje. Próbowałam z tym walczyć i kupiłam syrop o smaku coli do rozcienczania, na bazie karmelu i jakichś owoców, piję sobie z lodem i smakuje prawie jak cola.
Żgutek właśnie co u Ciebie? Dużo Was poznikalo:-( wpadajcie na odliczanie:-)
 
reklama
Och sunajka karmi malinowe....mniaaaaaaaam, kiedy ja się tego napije???pewnie odczekam cztery tygodnie i karmi pójdzie w ruch
 
sunajka, na dole mam ok 80-90 m2 podłogi fugowanej, wyszorowałam jakeis 30% i ledwie żyję. a i tym 30% do błysku daleko, ale zawsze widac, że kiedyś były jasne.
teraz przewra na posiłek i będe kontynuować. jeszcze chociaż łazienka i korytarz.
salon chyba dziś odpuszcze.


cola też mi smakuje
a karmi już piłam raz, ale ja najbardziej lubie clasic

czy ta zgaga kiedyś się skończy????
 
Elżbietka - na zgagę polecam ciepłe mleko. Można dodać łyżkę miodu. Mnie już dwa razy w nocy uratowało.
 
Tak Elżbietka, po porodzie;-)mi jest lepiej od kiedy brzucho mi spadł w okolice pachwin, idzie i odetchnąć i zjeść więcej:-)
Ja wciaz myje podłogę, tylko kupiłam sobie tego nowego mopa co Villeroy reklamuje i bez problemu całe mieszkanie oblatuje, przedtem odkurzając. Ale mi kryptoreklama wyszła:-Dale mopa polecam:-)
 
martefka, niestety mleko ani inny nabiał na mnie nei działa. faszeruję się ranigastem i jako tako żyję

z@t, mopa ja mam świetnego od dawna. takiego nei wymagającego wyciskania ręcznego leifheit hausrein czy jakos tak.
ale dziś uprawiam ręczne szorowanie fug szczoteczką. na kolanach:eek::eek:
 
No to współczuję Elżbietka. :-(
Na mnie na szczęście ostatnio podziałało - pierwszy raz próbowałam i rzeczywiście jakieś 20 minut później dolegliwości jak ręką odjął. A nie do końca wierzyłam w ten patent. Ale jak to zwykle domowe patenty na jednych działa na innych nie. Takie życie. :sorry:
 
reklama
witam :-)
przez Was, Babencje jedne, bylam zmuszona nalac sobie szklaneczke coca-coli i wypic... no musialam. choc wiem, ze to mnie dobije dokumentnie. ale przynajmniej bede wiedzial po czym cierpie ;-). tez staram sie tego swinstwa nie pic i na ogol mi swietnie wychodzi. bez problemu nawadniam sie i zaspokajam smakowo zielona herbata i rozpuszczonym sokiem malinowym z herbapolu. ale zobaczylam wpis o coli...

Z@t w sumie masz racje :-) musze wykorzystac oststnie chwile zrozumienia u ludzkosci i narzkac ile wlezie :-D. bez brzuszka juz nie bede tak godna wspolczucia ;-)
a u mnie za oknem od rana wietrzysko, deszczysko a nawet przewinal sie maly gradzik :szok:. pogadalam od rana z moja mama 2h na skype. nie bylo jej w domu kolo 2 tyg jak nie dluzej i jakos nie bylo mozliwosci pogadac, wiec dzis nadrobilysmy. no i Filip musial o tym i owym z Babcia pogadac.
potem doslownie 10min pisalam z kuzynka na fb, bo chciala przepis na blok czekoladowy. i jak po tym zaszlam do pokoju Filipa to zastalam taki oto obrazek
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 48
Do góry