reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

No, Internet w komórce jest super, bez Was to by mi było bardzo źle<3
Agamaja ale szyja!:-o pozazdrościć. Moja szyjka jeszcze super w ddrugiej ciąży trzymała, 6 godzin rodzilam Tosie. Teraz pewnie będzie ekspres jak wytrzymam do zdjęcia pessara:-)
 
reklama
Witam cieplutko:-) jestem marcoweczka z 2011,tak wpadłam sentymentalnie,przypomniec sobie jak to było;-) Trzymam za Wasze brzuszki kciuki i zycze szybkich ,bezbolesnych i terminowych porodow:-) achhh kiedy to było:-D

Z@t za Ciebie szczegolnie bo moja corcia tez Małgoska;-) mały aniołek z rozkami;-)

ps
jakby ktos był zainteresowany to chetnie sprzedam dziewczece ciuszkiza grosze,prosze o info na pw.
 
agamaja faktycznie długa szyjka
a maleństwo też podglądałaś ?
pochwal się jak podpasłaś brzdąca przez święta
dorzucę jeszcze fotkę choineczki z żelków jaką robiłyśmy z córą dla uśmiechu
IMG_4228.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4228.jpg
    IMG_4228.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
sunajka a tak, masz rację: "podpasłam" i siebie i małą ;-)
Mała wazy 1420 g, a ja od ostatniej wizyty (19.12) przytyłam 1,5 kg :-D
Super pomysł z tą choinką z żelków.
Ja kiedyś robiłam choinkę z cukierków, ale w tym roku nawet na choince nie wieszałam, bo od razu by się moja córcia do nich dorwała ;-)
 
Sunajka piękna córcia i super choinka- bardzo kreatywna...:-)
Agamaja super waga!
Dzisiaj mi zrobiono usg i moja Gosia waży 1700 gram, jest bardzo nisko ułożona Ale drogi do kanału rodnego nie znalazła i nie jest wpasowana główką:-o ufff....
Ola dziękuję! Ciekawe jak to z tymi Gosiami jest:-)
 
z@t no no Gosia juz se ladnie wazy, a jak tam sie dzisiaj czujesz??
sunajka super choineczka bardzo pomyslowa ;-) a corunia mala slicznota ;-)

Mamusie ktore maja wozki i inne duperele po swoich dzieciaczkach zaczynacie juz to prac powoli?? Nie chce czekac do ostatniej chwili a wozek czy fotelik do auta to jednak do pralki nie wsadze.
Pozdrowionka dla wszystkich ;-)
 
reklama
sabrina tak ja zaczynam już prać :) tzn ostatnio zniosłam wszystko ze strychu i zaczynam segregację- co się nadaje a co nie i wstepnie będę prała narazie w naszym proszku z odplamiaczem a później w dzidziowym... jakoś tak mam potrzebę uprać to porządnie :)
 
Do góry