reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Oj internet gdyby nie to ze do pracy potrzebuje internetu bo sprzedaje przez internet to wypierdzielilabym to cholerstwo mój potrafi po pierwszej przyjść no zasiedziałem się a potem się dziwił że ja ochoty nie miałam no sory poszłam np po 10 i mam czekać do 12 czy 1 oj wojny toczylam nie raz
 
reklama
Xenian u mnie podobnie, choć chęci nieraz są, ale miałam tak wrażliwe te okolice ze zamiast przyjemności czułam do tej pory dyskomfort, a ostatnio sprawa się zmieniła, ból zniknął za to w ogóle NIC nie czułam co było znacznie bardziej wkurzające... miała tak któraś? :/.
Co do wagi to też przystopowałam. Wcześniej regularnie przybierałam a teraz od listopada ledwie 0,5 kg do przodu a przecież święta były :)

Sunajka ja gdyby nie to forum i płacenie rachunków czy ewentualne zakupy to bym pewnie nawet kompa nie włączała. Chociaż teraz większość z tych rzeczy robie na komórce wiec na co dzień laptop stoi w kącie. Mąż w ogóle rzadko korzysta wiec takich problemów nie mamy. Ustaliliśmy tez oboje ze na pewno nigdy nie wstawiamy tv do sypialni.
 
Kradz- u nas też zasada, że tv w sypialni nie zagości, bo zamiast się zajmować sobą to by każdy w telewizor patrzył. Ale niestety komputer w łóżku jest używany i jest chyba nawet gorszy niż tv bo ręce zajęte:p Z resztą sama czasem mam ochotę obejrzeć film w wygodnej pozycji, ale mam nadzieję, że zdania w tej sprawie nie zmienimy:p

Dziś kończy się mój dwutygodniowy urlop świąteczny. Odpoczęłam, wyleżałam się i poleniuchowałam. Plecy już prawie nie bolą:) Ale z chęcią wrócę jeszcze do pracy. Zobaczymy jak to teraz będzie, coraz trudniej mi się ruszać:p
 
u nas tez w sypialni tv nie ma i nie bedzie. podobnie jak u Filipa na dzien dzisiejszy. dopiero jak bedzie nastolatkiem.
a co do seksu to jakos tez tak dziwnie. ogolnie sutki mam tak wrazliwe, ze nawet sie recznikiem porzadnie wytrzec nie moge. takze pieszczoty, ktore kiedys byly przyjemne teraz bynajmniej nie sa. sama ledwo wyczuwam o co mi chodzi a co dopiero druga osoba. podobnie z dolem. wszytsko takie nadwrazliwe. wiec choc niby ochote jako taka mam to jednak trudno ja zoaspokoic bo moje wymagania sie zmienily i dla mnie samej sa zagadka.
a nasze oststnie dzialanie to w ogole byla komedia. z takim brzucholem to juz wyzsza szkola jazdy :-D.
no, ale jakos tam sobie tymi czy innymi sposobami radzimy z m. na zwolnionych obrotach, ale cos tam jest. hehe
 
czyli jak miałam zwolnienie od 19 grudnia do 15 stycznia dostane dopiero po 15 ? ale wtedy musza wypłacic za połowe grudnia i stycznia tak to jest ?
 
Dziewczynki kochane kciuki proszę. Wody ciekną, ale nie odeszły całkiem, skurcze bolesne jak skurczybyk, leżę pod kroplowka i rycze z bezradności:'(
 
Hej kochane brzuchatki :-)
Dawno sie nie odzywalam ale jak zwykle tego czasu malutko jest przy rozbrykanym 3 latku :-) Tak w skrocie to u mnie wszystko ok ,brzusio rosnie a synus bryka codziennie i trenuje intensywnie :-) Zgaga mnie ostatnio meczy co jest bardzo uciazliwe zwlaszcza jak mam isc spac ehhh
Piszecie cosik o przytulancach oj Ja to mam ochote i fajnie by bylo jakis tak zaszalec a przy dziecku to wiadomo wykorzystuje sie chwile kiedy spi albo jest nieobecne a do tego brzuszek dochodzi wiec trzeba sie ograniczac ale nie narzekam bo moglo by byc gorzej :-p
z@t kochana trzymaj sie i oby bobasek zechcial jeszcze troszke posiedziec w brzuszku!!!
 
reklama
Z@t trzymam mocno kciuki żeby Gosia jeszcze zaczekała. Gdzie jej będzie lepiej niż u mamy? Każdy dzień się liczy. Przytulam mocno!
 
Do góry