reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Cześć dziewczyny :)
Za nami usg. Nasza Różyczka waży już ok. 1100g i zdrowo rośnie.
Ułożona jest główką w dół dość nisko. Twarzy nie udało się podejrzeć, bo sprytnie całą zasłaniała rączkami.
Termin 27luty !

Jeszcze ogłoszenie :
Admini planują przygotowanie paczki Świątecznej dla potrzebujących mam z naszego forum. Bardzo proszę dajcie znać w wiadomości prywatnej, jeżeli ktoś jest w trudnej sytuacji. Jest to dość pilne!
 
reklama
Mnie ciążowe dolegliwości też omijają poza uczuciem ciężkości czuje się jak bym dwa razy tyle ważyła. Skurczy, mdłości brak w nocy na siku nie wstaje.
Ale Różyczka rośnie to już kawał kobity :-)
 
My nadal leżymy nie wiedzialam,ze obserwacja trwa aż tydzień.
Wyjde mooooze,w poniedzialek perspektywa weekendu tutaj przytlacza pesymistycznie.
Mala ma juz 770gram od środy przybrala 70deko ladnie przybiera.
Widocznie wszystko jej smakuje to co mi ;)
Szyjka jest nadal 26mm także leżąc się nie skraca.
Na ten paciorkowiec dostaje ampicyline i mówią,ze może dzięki temu ja wyeliminuja ale i tak wyrazie czego 33 tygodniu zrobią posiew na HBS żeby być pewnym. I okolo porodu dadzą doraźnie nam antybiotyk.
 
ja uważam ze na bezsennosc mam jeszcze czas więc wieczorem kładziemy się tak o 20 i wyłączamy telewizor a eS. trzyma mnie za rączkę jedną ręką a paluszkiem drugiej glaszcze mnie po głowce.. normalnie jak male dziecko zasypiam i spie do rana :)dlatego Patrycjo nie zazdroszczę Ci.. to musi być bardzo męczące.. chyba ze masz czas odespać w dzień..
 
Mamusia, dasz radę. Najważniejsze, że szyjka się nie skraca i wiesz może to uciążliwe jeśli będziesz w weekend w szpitalu, ale lepiej że się Tobą zajmują i chcą wszystko sprawdzić niż by Cię mieli wypuścić za szybko i by coś się działo nie tak.

Dzisiaj mi przyszły kosmetyki z tołpy. Zamówiłam sobie krem przeciw rozstępom i balsam do ciała - akurat był dzień darmowej dostawy i jeszcze za zapisanie się do newslettera dostałam -30zł ;)
 
witajcie Kochane!
widzę że u was płynie- szczerze współczuję i wspieram te obarczone jakimikolwiek problemami, i pozdrawiam wszystkie radosne i zadowolone z przebiegu ciąży mamusie!! przepraszam że nie odpisuję każdej z osobna ale nie jest to łatwe bo dużo informacji a pozioma pozycja jest mało sprzyjająca...

u nas gorący czas- jakoś próbuję opanować zaległości papierkowe- zbieramy potrzebne dokumenty, zaświadczenia i opinie do komisji bi naszemu 4-latkowi kończy się orzeczenie o niepełnospr. i trzeba stawać na kolejną komisję, szkoda tylko że leżę i nie mogę być na każdej jego wizycie.. mąż radzi sobie jakoś ale to generalnie ja nad tym wszystkim zawsze panowałam..

szczerze polecam naszego Dominisia, jeśli któraś nigdy tego nie robiła a chciała by odpisać na niego procencik przy rozliczaniu:) jesteśmy w fundacji od 2 lat i dzięki tym paru groszom możemy mu zafundować jakąś rehabilitację, których bardzo potrzebuje. dla chętnych: nasze konto jest na stronie fundacji ZDĄżYĆ Z POMOCĄ, Dominik Wróbel:) nie lubię prosić innych o kasę ale niestety inaczej się nie da. Rodzic takiego dziecka musi to robić bo inaczej się nie da...

Co do aktualnych spraw- leżę dalej, nasza diagnoza potwierdza się na każdej wizycie- gruczolakowato-torbielowate zwyrodnienie płuc.. na szczęście nic nowego. całe płuco zajęte więc po porodzie będziemy walczyć. Zbieram w sobie pokłady siły a raczej ich resztki i czekam na to co będzie bo nic innego nie mogę zrobić. Umiem już żyć przy chorym dziecku, wiem gdzie pukać, nauczyłam się prosić więc chyba dam radę..

ściskam mocno i dzięki za wsparcie.

Patrycja
o co chodzi z tymi paczkami na święta, są jakieś kryteria które trzeba spełnić??
 
Dziś wychodze czekam tylko na wypis.
Z jednego pomieszczenia leżących na drugi nie dźwigać,nie chodzić,nie denerwowac się i zero seksu :O
Niby szyjka się wydluzyla z 25 na 32mm po tym antybiotyku na ta bakterie,ale generalnie czuje się nikomu nie potrzebna.
I czekają mnie co tygodniowe wizyty u swojej lekarki.
 
reklama
mamusia to dobrze że szyjka się wydłużyła
tylko to leżenie na dłuższą metę i cotygodniowe wizyty nieco uciążliwe mogą być
o seksie nie będę już wspominać aby nie denerwować :-)
Ale już coraz bliżej do marca
 
Do góry