reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ellka witamy na forum :)
Zapoznaj się w wolnej chwili z regulaminem. Zapraszamy do wspólnej dyskusji;)

Dziewczyny współczuję leżenia, ale podejrzewam że widok maleństwa szybko Wam to wynagrodzi.
 
reklama
Sezon przedświąteczny w pełni
Ozdoby recznie robione - oryginalne cudeńka ...
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Ozdoby świąteczne


Zabawki Dumel i Fisher Price taniej niż na allegro !!!
MamaSprzeda.pl


i Wielka świąteczna akcja z DUŻYM SERDUSZKIEM z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta
10451851_913198728697759_1944828996716586396_n.jpg
 
Witam się z rana z mojego,juz lozeczka.
Leki wykupione w aptece 110zl zostawione jak liczylam to one starcza tylko na tydzień trochę dużo tego :/
Moi dziś jada po choinkę to jutro u biorą.
Muszę czymś Pawla zająć bo wczoraj bardzo byli zaborczy i co chwile cos chcial nie mogl zrozumieć,ze muszę leżeć.
Przez to wszystko przed porodem boje sie,ze bbędzie zazdrosny potem jak,juz tak się zachowuje.
Patrycja masz racje dziecko potem wszystko wynagrodzi.
Dziś chlopaki jada po choinkę jutro ja ubiorą moze się bardziej nastrojowo zrobi.Byle do stycznia ;) potem luty zleci.
 
Witam się u nas pięknie słonecznie optymistycznie to nastraja jak tak daje przez okienko
miłego leżenia mamusia odpocznij aby się unormowało, byle do marca
no i kolejna co na święta ucieka :-) żeście się ustawiły laski, przyjemności kradz
ja akurat się cieszę że nie spędzę świąt z bratową jakoś się nie trawimy ogólnie to jakoś większość jej nie trawi nie wiem jak mój brat daje radę :no:
 
to zrobilam zakupy potrzebna w sumie bardziej dla mnie, dla mlodego tylko takie minimum. i wyszlo 800zl. ja walsnei chodze ile moge bo po te operacji pewnie lezenie bedzie juz obowiazkowe. przeczytam wszystkie zalegle ksiazki.
 
no niestety cenowo za produkty nas nie rozpieszczają
Ja tak z ciekawości ostatnio weszłam do dziecięcego 50 zl przewijak, 50 zł ręcznik, 3 butelki w komplecie 70 zł, :szok:.
Większość rzeczy mam po Mai co nieco muszę tylko dokupić, część zrobię sama właśnie pod nóż poszły koszule nocne do karmienia piersią

Kasa się rozejdzie w mig a jak tak wszystko od początku zaczynasz gromadzić to szok lepiej nie liczyć
Jak tak się trzymasz margerrita, macie już termin operacji i obgadane wszystko jeśli można wiedzieć i chcesz pisać.

A moje dziecię chce dziś nogi wyprostować i nie chce zrozumieć że sie nie da
 
Dziewczyny mam jutro glukoze poprosiłam dziś mojego ojczyma żeby mi kupił te glukoze.. i nie wiem czy to dobra.. to taki proszek jest do rozpuszczenia tak?? ?
 
nie pomoge, bo mialam glukoze juz w zestawie i nie nie musialam kupowac
@sunajka tak mam termin, 19 klade sie w Warszawie, maz zostaje z synkiem. Musi sie udac, innej opcji nie ma, jak wszystko bedzie ok to na swieta do domu. Wyjecie balonika, czyli kolejna jakos pod koniec stycznia i zaciskam nogi by nie rodzic. im ponziej tym dla Mieszka lepiej. Lekarze by sie pewnie z lutego bardzo cieszyli a ja mowie, ze my damy rade do Marca, w koncu jestem marcóweczka :)
 
reklama
ja miałam dziś te nieszczesną glukoze. na szczeście wyniki w normie.
u nas gliukoze dają w laboratorium i sami mieszają. ja mam "tylko" wypić.
ale w smaku - coś okropnego. i tak mi sie później spać chciało, że ledwie do domu dojechałam:eek:
a młody tak zasmakował w glukozie i dostał powera, że myślałam, że przez pępek wyjdzie. dyskotekę se normalnie urządził
 
Do góry