reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

żgutek - tuptanie po schodach uskuteczniac mozna przed porodem :-D a do niego jeszczed mamy troche czasu. ale nie ma jak odpowiednia dawka ruchu,
mdawa a i te jesienne spacery.... lato wracaj! tez czapka czeka w zanadrzu, brryy. mialam worek sako, ale u nas sie nie sprawdzil i jakis czas temu poszedl na smieci, mogl poczekac jeszcze troche to bym ci go oddala.
kradz - bardzo landy plaszczyk, dobrze, ze wrzucials fotke, bo czas za czyms sie bedzie rozejrzec, w koncu na chlody kupic cos porzadnego. udanego wypadu weekendowego
karodosia - powodzenia ze stypendium, a to zdjecie to twojego szczurka?
wy tak o tej salatce, bigosach i innych potrawach a ja wogole apetytu nie mam, moze i dobrze, nie przytyjemy tyle.
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie odzywałam się ostatnio.. jakas taka wyautowana się czuję..nie umiem się wbić..

ja też miałam prywatna wizytę 6 października - u nas będzie drugi synek, mały ma 16cm i waży 240g, parametry wskazywały na 18t 3dzień; twardnienie brzucha, to spinające się mięśnie na nim, mówi, że częściej się pojawia, gdy wcześniej mięśnie brzucha bylły mocno obciążone pracą , ćwiczeniami, więc nie dziwne ze u mnie pojawiły się już w 14t. Na szczęście szyjka długa - 33mm, więc jest dobrze:) niestety w krwi nadal dwukrotnie podniesione CRP - co podtruwa mi maluszka :eek:

mocno trzymam kciuki za Wasze wizyty i przesyłam buziaki
 
Żgutek nie mów nic o radzieckich pierogach...boooo mnie zaraz poskręca uwielbiam je...
Dobrze, że nie ściskasz maluszka chodzenie po schodach dobra gimnastyka;-)
Zarunia już Lilka w marcu zemści się na sąsiadach, pokaże im co to jest hałas:-)
Kordosia zdrówka życzę, ja mam zapas domowego soczku malinowego i narazie daje radę, ale najgorszy sezon przed Nami:tak:
 
a tak swoją drogą, to te co mają krzaczki malin to polecam zebranie liści malin, zasuszenie i picie przed terminem porodu :)
u mnie już ładnie się ususzyły i czekają na marzec.
 
Konwalianka dobrze , że napisałaś wyautowana coś Ty my tu wszyscy pamiętamy o sobie. Dobrze, że wizyta udana. Ha to co napisałaś a propo brzucha wiele wyjaśnia bo ja to bardzo dużo ćwiczyłam brzuch kiedyś i miałam zawsze kaloryfer więc może to dlatego tak się spina.

Margerrita no nie mogę tak siedzieć chce się ruszać jak najwięcej w ogóle to bym tańczyła Zumbę i coś robiła ale boje się czasem więc leciutko szaleje bo brzuszek się spina od czasu do czasu.



Wiecie co mam BIGOS modlitwy wysłuchane był w bufecie.
 
kasikP - długo długa, ale w zimę nie będzie dobrych liści :) więc jak ktoś ma krzaczki znajome to może pozrywać :)
żgutek - u mnie się buntował ostatnio po bieżni i rowerku. nie lubi ruchu... a na zumbie bede szalec po porodzie, mam tyle kg do zrzucenia, ze bez ruchu sie nie da
 
Wróciliśmy z USG:-)

Bałam się trochę czy z dzidziusiem wszystko w porządku. Na początku lekarz nie pokazywał mi ekranu i troszkę się bałam ale jak usłyszałam bicie serca to kamień spadł mi z serca.
Dziecko pokazało paluszki u rąk, zrobiło siusiu :-p Waga dziecka to 178 g :-)Bardzo się cieszę,że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Wrzuciłam zdjęcie do wątku :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kradz my jedziemy jutro i wracamy w sobotę w nocy :):)


Natalia potworze dobrze, że jesteś daleko bo ukradłabym Ci tą sałatkę :-D

KasikP dokładnie tak Lilka zamierza się mścić :) kochane dziecko-złośliwe po mamusi :-D
 
Do góry