reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry ranne ptaszki :)
My dopiero zabierały się za śniadanie..
I pedzimy na targ po owoce i warzywa,
Wczoraj wieczorem uruchomilismy z mężem sokowirowke
Rany jaki pyszny sok z pomarańczy dziś kupie ich na pewno dużo ;)
 
reklama
Natalia, przede mną ostatni rok i myślę, że w drugim semestrze będę miała przechlapane. Oprócz egzaminów oddać magisterkę trzeba, no i obronić się w czerwcu .. mój Jurek będzie pomagał mi z małym, a ja będę się uczyć, uczyć, uczyć :)
Kasik, właśnie muszę odpalić swój sprzęt. Sok z pomarańczy i grejpfrutów najlepszy własny :) narobiłaś mi ochoty :)
 
Dzień Dobry :)
witam się z pracy... szkoda ze dziś nie piatek :/ jeszcze jakiś katar mi sie przyszwędał :(

Ana89 doskonale Cię rozumiem;) zresztą kto nie lubi studiować :)))) wiadomo czasem jest cięzko - szczególnie gdy sesja, ale jak teraz pomyślę to studiowanie to był najlepszy okres w moim życiu i mógłby trwać wiecznie :)

Kati1600 o badaniu wód nie słyszałam ale to chyba jakieś badanie już inwazyjne jest tak? jeśli to tylko ze względu na wiek to pewnie bym się nie zdecydowała na takie, no chyba że lekarz ma jakieś podejrzenia że coś jest nie tak to wtedy co innego:(
 
Hej ja wlasnie wrocilam z Lidia masakra ledwo dorwalam bluzki dla syna i dżinsy i ucieklam bo ludzie brali po 7 paczek bliżej,buty i kurtki. Chcialam w poniedzialek po oglądać rzeczy dla niemowlakow,ale jak maja być takie kolejki kolo koszyków to się nie dopcha.
Od wczoraj odczuwam dokladne ruchy sama się do siebie usmiechalam ;)
 
Hej Marcówki!

Micela, oby dzisiejszy dzień był lepszy !

Konwalianka, ja bym się skonsultowała z lekarzem odnośnie tego bólu. Piękne drzewko i świetny pomysł i wykonanie. :tak:

Natalia, ja mam remont budynku obok, ale na szczęście w pracy. Tłuką już ponad tydzień. Na szczęście przestali już kuć posadzki i ściany, to była masakra, kompletnie nie dało się skupić. Co do Adama, to Seba ma podobnie, ewentualnie czasem się przebudzi, rozejrzy co się dzieje i śpi dalej... :-D Udanego dnia na uczelni!

Tobie Ana również miłego pierwszego dnia. A jak twój katar? Ma nadzieję, że trochę lepiej? :happy: Super, że zakupy udane. :tak:

Żgutek, kiedy się dowiesz czy masz podpisany urlop? Miłego dnia bez stresu. :tak:
Zarunia dobrze, że Ci dają wolne też. Od razu mi się przypomniało pewne powiedzonko: "To zabawne jak mało ważna jest twoja praca gdy prosisz o podwyżkę, a jakże istotna dla całej ludzkości, gdy prosisz o urlop!" :szok:

Kati, a czy masz podstawy do tego badania w sensie, czy na usg genetycznym wyszły jakieś nieprawidłowości? Robiłaś testy z krwi? Ja bym się też chyba nie zdecydowała gdyby nie było przesłanek, że coś jest nie tak.

KasikP, też muszę uruchomić sokowirówkę. Lubię takie mieszane soki owocowo-warzywne, a teraz jest idealny czas, sezon na wszystkie warzywa. Smakuje mi taki cytrusowy z dodatkiem np. selera :-)

Anulka
, chyba mamy za duże zapotrzebowanie na słońce, bo po promyczku dla każdej wysłałaś, a że nas dużo, to u mnie dzisiaj już taka szaruga, mgła, mżawka... :-(


Aha, i oczywiście Sunajka i inne wizytujące &&&!!!

Miłego dnia dla wszystkich! :tak:
 
Ostatnia edycja:
kradz, lekarz zalecił witaminę C trzy razy dziennie i od tamtej pory znacznie lepiej. Krew nie leciała od paru dni :)
kati, jeśli po usg genetycznym nic nie wyszło to ja chyba bym się nie zdecydowała wyłącznie przez wiek. To, że masz 38 lat nic nie znaczy, jeśli wg badań z dzidzią wszystko jest dobrze...
iman, a u nas poprzednie dni straszne, dzisiaj wyjątkowo słońce wyszło. Może anulka nam trochę przysłała na Poznań :)
mamusia, rzadko zaglądam do lidla bo mamy najdalej ze wszystkich marketów. Słyszałam coś, że dla niemowląt będą ciuszki. U rodziców w miasteczku w lidlu poniedziałki wyglądają jak wyprzedaż -80% na wszystko, zastanawiam się, czy u nas w mieście też tak jest... poszłabym coś wybrać dla naszego małego, ale nie chciałabym żeby ludzie mnie zmiażdżyli na wejściu.
 
Raz kiedyś chciałam się wybrać do Lidla po taką bluzę/kurtkę softshell. Masakra była, ludzie pchali się jeden na drugiego i zrezygnowałam z zakupów. :-D
 
reklama
Dzieńdoberek
Pięknie słonecznie w końcu słońce od Anulki dotarło
Piękne drzewo w pokoju
Ach jak ja bym chciała też tak poszaleć
Muszę zmienić pracę albo osobny magazyn do pracy wybudować to też bym miał fajny pokój dla dzidzi jak mi tego brakuje:wściekła/y:

Pisz kati szerzej o tym badaniu też jestem ciekawa o co chodzi nie mam czasu szperać w necie
Agamaja super że dzidzia rośnie pamiętamy

A ja z lidla mam kozaki dla małej specjalnie spóźniliśmy się do przedszkola :zawstydzona/y: mam nadzieję że Maja się nie wygada z jakiego powodu

Zmykam pracować miłego dnia odezwę się wieczorem badanie dopiero na 17 więc trochę czekania
 
Ostatnia edycja:
Do góry