reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej dziewczyny,wczoraj mialam tragiczny dzien,malo ze ta polozna mnie wkurzyls to jeszcze z autem jakies problemy...
Super ze wizyty sie udaly wczorajsze I trzymam kciuki za dzisiejsze :)
Patrycja ja sie w nocy wiercilam z dobre dwie godz. Co z tym spaniem?
 
reklama
cześć kochane,

ja znowu po dwóch dniach nieobecności..już nie wiem co mi jest,, ból od pleców teraz promieniuje na przód, nad piersiami i pod, do tego boli po przekątnej, jakby prawy jajnik.. nic nie pomaga.. oczywiście poczytałam i tam sugerują problemy z woreczkiem :-(

u Tymcia lepiej..

jutro wybieram się na badania w poniedziałek wizyta z usg :rofl2:

Patrycja, ja, gdy już wiedziałam, że Tymcio będzie Tymciem zrobiłam takie, zajęło mi to trochę, ale warto było.. drugiemu maluchowi zrobię takie same..

DSC_0008.jpg
a później takie drzewo i dorabiam mu zwierzątka na bieżąco
DSC_0009.jpg

powodzenia na wizytach!
 

Załączniki

  • DSC_0008.jpg
    DSC_0008.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC_0009.jpg
    DSC_0009.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 41
Dzień dobry :-) My już po śniadanku, małe się obudziło i gila nieśmiało :-D
A Kubuś śpi hehe, już pewnie niedługo, bo ciotka w kuchni szafkami trzaska jak na wojnie ;-) Zostały jej 3 tyg do terminu.

My łóżeczko będziemy mieć jakiś czas w sypialni, dziecięcy nie jest za duży i już tam będzie duże łóżko Kuby stało.
Dzień się ładnie zapowiada, koleżanka ma niedługo po sadzonki do ogródka wpaść. No, trzeba się ruszyć jednym słowem :happy:
 
Dzień dobry! :)
Przed chwilą oczy otworzyłam, jest remont bloku naprzeciwko i panowie się nie pieszczą za bardzo. Nie wiem, jak Adam może spać do 10. :p
Udanych dzisiejszych wizyt i miłego dnia, ja przed 11 śmigam na zajęcia. :)
 
Dzień dobry Brzuchatki

Porcelana rano opanowana udało się. Wstałam z pozytywnym nastawieniem.

Wszystkim życzę udanego dnia bez okropnych dolegliwości, udanych wizyt, badań.


Natalia pocztówka z Torunia jak najbardziej J He He

Zarunia i inne dziewczynki dziękuję za tulasy wczoraj dzień był masakryczny dobrze, że wieczór udany to mi się poprawił humor.


Sunajka chyba wszystkie poczułyśmy wczoraj chwilę grozy co z naszym watkiem co robi uzależnienie z ludzi ha ha.



Agamaja jasne że pamiętamy, dobrze że u Ciebie wszystko dobrze i że wiadomość o ciąży dobrze przyjęta



Martusia doczekasz się ja dopiero teraz czuje takie wyraźne ruchy, dziewczyny te które już są mamami mówią że w pierwszej pojawiają się tak koło 18 tego, 19 tyg a jak to kolejna ciąża to się szybciej czuje.



Kradz u Mnie w sobotę zacznie się dwudziesty tydzień jupii będę na półmetku razem z Patrycją i Kobitą
Patrycja ale jestem ciekawa efektu końcowego tego pokoiku.



Iman będziesz piękną Panną Młodą



Micela tulas również dla Ciebie oby dzisiejszy był dobry


Konwalianka ale czad super pomysł J piękne wykonanie jestem pełna podziwu, zdrówka życze.


Ewa a jak ty się czujesz chorobowo?

Roni mam nadzieję że z maluchem już ok. nie męczy się po Rota
 
Dziewczyny, czy ktoras z was robila wlasnie albo zamierza robic badanie wod plodowych ? Ja stoje przed tym dylematem wlasnie , bo mam 38 i lekarze mnie namawiaja bardzo ale boje sie
 
Witam kochane Marcóweczki.

Kto dziś wizytuje? W każdym razie wielkie kciukasy:-)

Kurcze, już teraz łapią nas jakieś choróbska, a co będzie w listopadzie, grudniu? Obyśmy jak najdłużej zdrowe były.
Życzę Wam spokojnego dnia, bez wrednych szefów-Żgutek. Tulę mocno u mam nadzieję, że dziś da sobie spokój.

Agamaja, co Ty, co mamy nie pamiętać! Żartujesz sobie???

Wczorajsza kolacja pychotka. Tortilla, gambasy i trochę pysznych suszonych mięs i wędlin, a le co do nich to musiałam obejść się smakiem... Bu... A tak lubię tę ichnią szyneczkę, chorizo... Trudno, za jakiś czas. Kolację skończyliśmy o 0.30. Zanim dotarliśmy była 1-sza. Ja z Igorem już odpadaliśmy... Ale było bardzo fajnie i pysznie. A za dwa dni nad morze:-)
 
Dzień dobry :)
Wczoraj były butowe zakupy, więc szczęśliwa wróciłam do domu :)
Ja też bym już chciała dzidzię zobaczyć, już miesiąc nie widziałam, a wizyta dopiero 17.10... ech, czekam z niecierpliwością, tym bardziej, że nie czuję bobasa (albo przynajmniej tak mi się wydaje), więc chcę go chociaż zobaczyć :)
konwalianka, super pomysł z drzewkiem. Szkoda, że my nie mamy osobnego pokoiku dla synka, też bym poszalała.. jak już kupimy domek to zrobimy małemu coś fajnego.
micela, ja właśnie w drugą stronę ze spaniem. Śpię jak małe dziecko :)
żgutek, ja Cię ściskam bardzo, czy masz dobry czy zły humor :D
natalia, to jesteśmy dwie studenciary, ja na 12 mam zajęcia. Od 5 lat poraz pierwszy idę na studia dziennie, ostatni rok i zakończę magisterkę dziennie, nie spodziewałam się tego. Pamiętam, jak będąc na zaocznych zawsze mi się wydawało, że dzienni to jeszcze mają taki luz blues, mało zajęć, często nie pracują albo tylko dorabiają sobie ... a my tu od pon do pt w pracy, sobota i niedziela w szkole. Ciekawe jak będzie z młodszymi na roku :) cieszę się, bo w sumie lubię studiowanie i chciałabym po magisterce iść na jeszcze jedne studia ;) powodzenia Natalko dzisiaj :)
 
reklama
Do góry