reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
A ja dopiero wróciłam do domu jak zwykle od 8 rano na nogach Padam

Dziewczyny tez wam zazdroszcze ruchów dzidzi jestem w pierwszej ciaży i w sumie nie wiem czego mam sie spodziewac ale chyba jeszcze u mnie jest za wczesnie☺
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję za miłe przyjęcie:-) przed chwilą do listy dopisana i z regulaminem zapoznana :)

Dzis mialam wizytę i dzidzia rośnie jak na drożdżach:)) gin pytal czy nie zastanawiam się nad cc bo dzidzia jego zdaniem bedzie duża... no ale jeszcze jest troche czasu na myślenie:)
Ja ruchy czuje juz od tygodnia i z każdym dniem są coraz bardziej "śmiałe" fajne to uczucie bo w końcu się wie że ktoś tam mieszka;-)
Uciekam spac bo jutro o 6 do pracy trzeba się zwlec z łóżka:(
Dobranoc wszystkim i udanych wizyt dla wizytujacych jutro.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)

Oczywiście od godziny wiercę się w łóżku.

Kradz my na początku wstawimy kołyskę do nas. Znajomi mają nam pożyczyć. Do pokoiku chcę łóżeczko , ale pewnie kupimy je dopiero przy wyprowadzce Bąbelka do siebie. Najważniejsza jest dla mnie komoda z przewijakiem. Kupiliśmy wielką szafę, ale całą już praktycznie zapakowałam. Myślę o zasłonach i literach z imieniem na ścianę.

Mam nadzieję, że jeszcze przysnę, bo ok. 10 jedziemy na działkę.

Udanego dnia :)
 
Do góry