reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Haha :)

Mam nadzieję, że więcej się taka sytuacja nie powtórzy i nikt życzliwy się tu znowu nie pojawi.

Dla wyjaśnienia: ktoś próbował usunąć nasz wątek przez oznaczenie go jako spam, dlatego był on przez jakiś czas niewidoczny.
 
Haha, Patrycja, bo tak spamujemy jak szalone! :-)
Żgutek, mocno Cię przytulam. Wysłać Ci pocztówkę z buziakami z Torunia? ;-)

Dziewczyny, muszę zapisać dzisiejszy dzień w kalendarzu! Bobas tak się chyba podjarał spotkaniem z jedną z ciotek histeryczek (no, wiadomo - historyczek), że postanowił dać konkretnie znać, mianowicie ostro fikał, aż Adam czuł go na zewnątrz!!!
:-D
 
O mako, ale wam już zadroszczę tych ruchów... Ja pewnie jeszcze chwila...
Idę szykować się na kolację. Szok, co? O tej porze. Mój syn się śmieje, że jeszcze ani razu nie poszedł spać w ten dzień, w który spał, ha, ha. Jak on biedny przestawi się na szkołę? Ale dzielnie lekcje odrabia:-)
 
Natalia, super!
Mi się ostatnio wydaje, że coś tam się gramoli w środku. Zdecydowanie inaczej niż jelita, poza tym za nisko. Czyżby moja damulka dawała o sobie znać?:-) Najwyższy czas, jutro zaczynamy 19 tydzień! :tak:

Heven, czy przypadkiem nie przesadzasz? ;-)

Sunajka
, oczywiście, że trzymamy kciukaski!!! &&& :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka dziewczynki!
Ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie... Mam nadzieję że choć odrobinkę... :tak:
Czytam Was codziennie ale zanim nadrobię posty z całego dnia wieczorem to jest już zwykle po 22 i nie mam siły na pisanie
Witam przede wszystkim nowe marcowe mamy oj co to się będzie działo w marcu na porodówkach :-D
No i widzę że nie tylko nowe mamy się ujawniają ale i nowe panny młode.
Iman wszystkiego dobrego i czekam z niecierpliwością na zdjęcia ślubne :tak:
Gratuluję też udanych wizyt
heven ślicznie ta Twoja dzidzia więc się wcale nie dziwię że się zakochałaś od pierwszego wejrzenia
Ja mam następną wizytę dopiero 24 października, teraz przerwa aż 5 tygodni bo mój gin ma urlop :sorry:
Poza tym powiedziałam wreszcie dyrektorce o mojej ciąży bardzo się ucieszyła, aż się nie spodziewałam że tak bardzo. Na razie wie w pracy tylko ona i moja najbliższa koleżanka, a podobno po mnie nie widać "nic a nic" ;-)
Poza tym od kilku dni czuję wiercenie się dzidzi, aż jestem zdziwiona że tak szybko, bo w pierwszej ciąży pierwsze "bulgotki" poczułam w 19 tygodniu :-D
Moją małą próbuje powoli oswajać z tym że będzie mieć siostrę.
Od dziś powtarza "mamusia ma dzidzi w brzuszku" :-D
Pozdrawiam Was cieplutko
Anulka a Ciebie poproszę podeślij też w moje okolice trochę ciepełka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry