reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sealpup przytulam i ja Ciebie, to mamy dzisiaj podobnie piękne określenie uśmiałam się.

Aż chce się stwierdzić przerażający fakt:
10628406_371224423002825_7959139862924314055_n.jpg
 

Załączniki

  • 10628406_371224423002825_7959139862924314055_n.jpg
    10628406_371224423002825_7959139862924314055_n.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie marcowe Mamy:)
To już prawie połowa ciązy a ja dopiero tu trafiłam:zawstydzona/y:
trochę głupio mi było dołaczyć bo Wy wszystkie już takie zżyte, ale spróbuję :)
Jestem Beata i oczywiście również mam termin na marzec, w sumie to już jestem marcową mamusią 2010 a teraz będe po raz drugi marcóweczką:) przynajmniej takie sa założenia ;) bo według usg jest o ponad tydzień do przodu więc moze załapać się na końcówkę lutego, ale według OM termin mamy na 8 marca:)
 
Fasolka witamy :) bardzo nam miło, że do nas dołączyłaś.
Zapraszam do zapoznania się z regulaminem :) znajdziesz go na samej górze maszego działu.
Wpisz się również na listę marcóweczek.

Dziewczyny z@t na forum niestety nie widać. Z Iman zrobimy na dniach porządek z listą marcóweczek.
 
Patrycja, a ty masz fotki przed i po przygotowaniu pokoiku dla maluszka? Skończyliście już (w sensie dekoracji itp. bibelotów), czy czekacie do poznania płci?:happy2:
 
fasolka i martusia witajcie fajnie że dołączyłyście do nas w kupie razniej :-)
madwa ja skierowanie na usg dostałam w 19 tyg a usg połówkowe może być zrobione do 24 tyg ciąży
 
Ostatnia edycja:
Kradz czekamy na płeć :)
Nie mam niestety przed ale był to zwykły zagracony pokój pomalowany na biało. Teraz są błękitne ściany, szafa i regalik mały. Musimy dokupić komodę z przewijakiem i łóżeczko. Teściowa jest malarką ma nam wymalować rybki na ścianach bo wymyśliłam sobie takie aquarium z tego pokoju, bo to dobre dla chłopca i dziewczynki. Meble są białe. Jak poznam płeć to zacznę dobierać dodatki bardziej pod kątem dziewczynki lub chłopca.
 
Hej. Ciekawe co z marcóweczkami, które dawno się nie odzywały... Charlie, Kordosia, Zot... Jeszcze kolka się znajdzie... Mam nadzieję, że u noch wszystko dobrze...

Dziś wieczorem jedziemy na kolację do możliwie przyszłych teściów mojej szwagierki - skomplikowane, co? Ha, ha. Jak się dowiedzieli, że przyjeżdżamy, to stwierdzili, że muszą nas poznać i przygotują bardzo hiszpańską kolację. Super. Już nie mogę się doczekać:-)

Wysłałam do Was słonko i tyle, że tu go nie ma od paru godzin, ale gorąco jest...
Buziaczki

A i witam kolejną marcóweczkę:-)
 
reklama
Do góry