reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Rany..nam się nie szykuje żadne wesele a tak bym poszła pohulać nawet teraz Mnie nosi codziennie w domu tańczę sobie:-D:-D
Cholerka wszyscy się już pożenili u Nas:tak:
Pati ja mam +2kg i też Mi już ciążą po porodzie będziemy razem ćwiczyć:tak: i znów będziemy zgrabniutki i płaściutkie a co zostanie trzeba będzie zaakceptować
 
reklama
kobita - ale fajnie, że już wiesz kto w brzuszku mieszka :) termin to już raczej nie przesuwa się, bo jednak to pierwsze usg powinno być bardziej wiarygodne.
ewa &kubus to podobnie z wizyta jak u mnie :) ja mam na 18 października, a na ostatnim to dzidzio pokazalo, ze ma palce u stóp :)
xenian ale fajnie z tymi torbami, a odnośnie zakupów to może jakiś wątek zakupowy by stworzyć?
jakby któraś miała jakieś info odnośnie czegoś w dobrej cenie/ promocji lub jakieś akcji? na październikówkach miałyśmy coś takiego i naprawdę fajnie się sprawdzało. mozna post ana89 przeniesc od razu i uzupelniac, taka lista napewno się przyda ;)
a co do zakupów to większość rzeczy mam :) uroki drugiego dziecka, ale czeka nas przemeblowanie w pokoju młodego, bo on koniecznie chce łóżeczko dzidzi u siebie
natalia - a ja się martwie jak ja wróce do swojej wagi... teraz już prawie waże tyle co pod koniec pierwszej, masakra, a wcale duzo nie jem, odzywam sie zdrowo a kg przybywaja nie wiem tylko z jakiej planety
heven jak tam po wizycie?
Patrycja - dziękujemy, również babcie pozdrawiamy!
co to twardniecia brzuszka, to miałam tak i w pierwszej ciąży i mam tak teraz, biorę no spe i pomaga.
 
Patrycja, dziekujemy bardzo babci :)

A ja sie wkurzylam. Dzis do corki do klasy przyszla pielegniara szkolna. Zaczela straszyc dzieci ze maja powiedziec rodzicom zeby jutro doniesli bilans 6-latka bo inaczej dzieci beda na czarnej liscie i beda miec kare. Wyczytala moje dziecko, ta sie wystraszyla i teraz mi placze. A dalam tej krowie bilans w zeszlym roku szkolnym jak konczyla zerowke. Trzeba odrazu dzieci straszyc?
 
Wlasnie tez myslalam o Kartaginie.

Najgorsze, ze sama notorycznie gubi te swistki. Dalam jej do lapy osobiscie. A teraz na dzieciach sie wyzlaszcza. Nie jestem oni roszczeniowa ani klotliwa ale jutro pojde do tego babska i jej powiem do sluchu.
 
reklama
Do góry