reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witam Brzuchatki wieczorową porą

Dzisiaj Mnie natchnęło i pozwoliłam sobie dodać nowy post sposoby na dolegliwości w ciąży
Mam nadzieję, że sobie wzajemnie jakoś czasem podpowiemy.

Iman ciekawa jestem Twojej fryzury

Ana dzięki za listę

Konwalianka odpoczywaj weź nospę

Tez chciałabym wrócić jak najszybciej do formy po ciąży na razie to mam 2 kg na plusie i stoi waga, jak mogę to sobie odrobinę ćwiczę
Patrycja dziękujemy , pozdrowienia dla Babci

Witamy nową Marcówkę Martę
No właśnie co z Kartaginą, Charlie, Kordosią
 
Dziewczyny dziękuje za mile przyjecie :-) Już dopisałam się do listy marcowych mam :tak: mam nadzieje że uda mi się szybko wdrożyć w wasze tematy.

Obecnie pracuje jako fryzjerka ( mam zamiar być aktywna do końca roku a potem L4 :tak:) Mój przyszły mąż to Jacek a ślub zaplanowaliśmy na 15 listopada ;)
 
Martusia fajnie, że jest nas więcej :) dużo piszemy, więc zapraszamy do wspólnych rozmów.
Jak będziesz w miarę regularnie udzielać się na forum to dodamy Cię do działu zamkniętego, w ktorym mamy temat ze zdjęciami naszych brzuszków, usg maluszków oraz kilka innych.
 
Hej ja dopiero dziś po raz pierwszy. Czytałam na bieżąco ale duzo pracy w pracy i nie bylo kiedy napisać. Strasznie dziś rozdrazniona jestem humorki ciazowe w pelni. Za to wzruszaja mnie koledzy w pracy. Pomagaja jak moga pytaja czy coś trzeva przeniesc sami leca na gore po klucze wszystko mam na biurko przynoszone. Az milo ze obcy faceci a tak umieja sie zachowac!

Co do zakupów to ja kupilam pare ubranek bo byly sliczne i za pol darmo. Zreszta mogę przez miesiąc oddac. ;) kupilismy tez taki stojak na koszyk do spania ktory mozna bujac. W sumie z powazniejszych wydatkow to czeka tylko kupno hustawki bo upatrzylam sobue taka co jest i hustawka i lezaczkiem z wibracjami. Niestety nie bardzo widze zeby ktos używane sprzedawal wiec chyba kupimy nową.

Ide lulu bo jak sie nie wyspie to jutro będzie jeszcze wieksza masakra niz dzis.... dobranoc. :)
 
witam się wieczorowo!!!!

jestem po wizycie!!!!!

wszystko ok..wynikami mam się nie przejmować..bo są ok...gin niema żadnych zastrzeżeń co do nich!!!
zbadał mnie i powiedział,że dzisiaj usg nie będzie robił...chyba,że będę nalegała!!!!!więc nalegałam.... zrobił normalne i 3d...super....wstawię na zamknietym!!!!
ale nie zmierzył mi dzidzi.. i tak się uspokoiłam!!!
co do płci to chce mieć gin pewność..żebym potem się na niego obraziła na śmierć...i dowiem się dopiero na następnej wizycie!!!

Ana89 mam takie same bóle jak ty więc wspomniałam o nich lekarzowi...powiedział,że jest to bolesność macicy..zapisał mi asaprgan 3 razy dziennie do odwołania!!więc może wspomnij o nich swojemu lekarzowi!!!
 
reklama
Brzuchatki życzę dobrej nocy
Ja już padam przed chwilą zakończyłam wszelakie domowe obowiązki i padam na ryjek
Iman super to z chęcią pooglądam
Martusia90 hehe nie ty jedna nas podczytujesz chyba jesteśmy jednym z najbardziej rozpisanych działów może styczniówki mają tyle wpisów co my z resztą się przekonasz jakie tu gaduły.
Marcóweczki nieźle uzależniają ale nie ma co się dziwić.
Sealpup widzę, że ciężki dzień śpij dobrze

Buźka
 
Do góry