reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
dziewczyny...przepraszam,że tutaj,ale na usg..coś mi nie chce wgrać zdjęcia CAM00571.jpg
 

Załączniki

  • CAM00571.jpg
    CAM00571.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 35
Kasikz a może taką suszona żurawinę jeść????też właśnie myślałam o żurawinie i sama nie wiem czy suszoną czy tabletki!!!

hii,hii cierpliwa..chyba nie..ale ja tak się cieszę,że jest wszystko ok..że te 3 tygodnie zlecą!!opowiadał,że kiedyś mówił pacjentkom dużo wcześniej płeć a potem miały focha,że pleć nagle w 18 tyg się zmienia!!!

Patrycja,ze dzidzia jest śliczna to ja już w gabinecie wiedziałam..normalnie zakochałam się...a myślałam,że po śmierci córki nikogo już nie będę umiała pokochać!!!
 
Heven bardzo mnie cieszy Twoje szczęście :)

Uciekam spać, dobranoc mamusie :*

Ahh i pochwałę się, że mojemu Bąbelkowi zebrało się na zabawy i dał mamie znać o sobie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry