reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

kasik... jak wcvhodzę na BB i widzę ilość postów to mnie to przeraża :-D i często kapituluję... nie jestem w stanie przebrnąć przez wszystkie wpisy :-D... Jak wy to robicie że jesteście na bierząco??


Ps... u mnie zaczęła się regularna zgaga!!!!!!!!!!!!! :confused2: nieeeee lubimy zgagi....
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie które tego potrzebują!!!:-)innaczej tego nie ogarnę;)przepraszam -mój mózg nie pracuje na pełnych obrotach:/
Miłego dnia;)
 
Trzymam kciuki za wszystkie które tego potrzebują!!!:-)innaczej tego nie ogarnę;)przepraszam -mój mózg nie pracuje na pełnych obrotach:/
Miłego dnia;)
 
Kasienka140590, to następna do wyścigów? Z kradz robimy zakłady, ja mam termin 5-9.03, bo lekarz nie mógł ogarnąć moich cykli. W sumie ja też ich nie ogarniałam, także absolutnie rozumiem. :D


Patrycja,ja tam czekam na moje usg połówkowe, a będę miała tak samo jak Ty dopiero. Czujesz jakieś łaskotki już? :) Ja mam wizytę 26.09, połówkowe pewnie w połowie października jakoś.


Roni,dobrze, że wszystko w porząsiu. Ale czemu lekarz taki dziwny?


Żgutek,ja mam często taki ból, szczególnie przy kichaniu, smarkaniu i unoszeniu rąk do góry np. przy wieszaniu prania. To więzadła niby, tak mi lekarz powiedział ostatnio. A na ból głowy nadal polecam okłady z Amolu. Chyba sobie nos nasmaruję, bo mam taki alergiczny katar, że mój różowy mózg już jest przemęczony. :D


Iman,ja to bym tylko te Kubusie i Witaminki piła, poza tym herbata z cytryną. :p


ana,mój w ostatniej chwili przed usg powiedział, że jak lekarz nie pozwoli wejść, to nic takiego,wyczułam lekkie przerażenie w głosie. Ale wszedł i był wzruszony. :)


Krropelka,ja kilka plasterków imbiru wrzucałam do herbaty. Pomagało i nawet mi smakowało. :)


karola,my mamy rocznicę w niedzielę,ale mój ma lęk wysokości i chyba by mnie zabił. :D


kartagina,zapomniałam Ci pogratulować gromadki! My chcielibyśmy przynajmniej trójeczkę, moja mama stwierdziła, że mam coś z mózgiem. No i aktualnie nadrabiam chyba z 15 stron. :D


Atka,gratuluję bliźniaków! Czyli wygląda na to, że są szanse na parkę. Obstawiam, że pierwsza się rozpakujesz! ;)


agamaja,ja ostatnio czuję regularne łaskotki, i wiem, że jak są silniejsze, to na pewno jelita. A jak nie, to wolę myśleć, że to nie jelita. Tak jest przyjemniej. ;) Będzie dobrze, zobaczysz! :)


anet:),ja dostałam Tardyferon –żelazo i biorę Aspargin na skurcze, od kiedy biorę – minęły.


Sunajka,ja właśnie nadrabiam wszystko i odpisuję w Writerze bo nudno mi bez Was, pogaduchy trzeba nadrobić. :p


rurka,lepiej być jednak na bieżąco.:D

No dobra, to na koniec co u mnie. Jesteśmy u Teściów, u nich kurzu mnóstwo, nie wiem, czy Teściowa nie ogarnia tematu czy jak. I chyba jest bardzo niezadowolona z tego, że zapachy mnie odrzucają i raczej nie mogę gotować. Już mi się tu nie podoba. W dodatku brat Adama mnie wczoraj mocno wkurzył, rozumiem że jest chory, ale to nie daje mu przyzwolenia na bycie strasznym egoistą. Tak się wkurzyłam, że mnie brzuch rozbolał. Katar mam straszny, pewnie od tego kurzu.
Poza tym ok, muszę więcej z Wami gadać, bo zwariuję. :*
 
Cześć laski.

Ja od 7 nie śpie już. Byłam już z babcią na badaniach a teraz sprzątam sobie.

Słoneczko świeci a mi się spać chce :p

Ja z leków to biorę tylko Euthyrox na tarczycę,luteinę 2 razy dziennie i kwas foliowy.
 
Natalia, ja też u teściów..

ja wlasnie musiałam zjeść II sniadanie bo czarno przed oczyma i zawroty głowy..oby mi się teraz poprawiło..słoneczko świeci a synek mnie ciagle woła: mama, mama..mam dość, czasem mam ochotę zamknąć sie w pokoju i nie słyszeć..a ja taka ciepła klucha, lece do dziecka.. zaintereswanie wnukiem u teściów trwało cały dzień a teraz nie dość ze tylko ja z nim spędzam czas, sprzatam w ich 300metrowym domu to jeszcze obiady gotuję - niezłe wczasy..jestem wycieńczona, rozdrażniona, rozgoryczona i nie wiem co jeszcze.. mam dość..widzę, że dziś nerwy mam nie te.. a od poniedziałku do pracy..

to sie wyżaliłam..

aa i ja możliwe, że urodzę jeszcze w lutym.. synek miał termin na 9lipiec a urodził się 23 czerwca (w dzień ojca) w 37tygodniu - zobaczymy jak będzie teraz.. luty mi odpowiada - hehe, nie mam planów :rofl2::happy::-):-D

a i nie rozumiem tych suwaczków.. dziś mam 14t 2dzień i suwaczek pokazuje 14 tydzień.. 5 dni temu miałam 13t i 4dz i suwaczek też pokazywał 14 tydzień - o co kaman?:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie!!!!

u mnie były śliwki z zupą pomidorową...dawajcie laseczki swoje ciążowe menu!!!

ja z wózkiem poczekam aż mi gin powie jaka jest płeć ..bo mi podoba się x-lander czerwony,ale dla chłopca to nie wiem!!!!

rurka super,ze się odezwałaś!!!!
my dzisiaj jedziemy z młodym do ortodonty po aparat stały...kuźwa dlaczego są takie ceny?????w ogóle wrzesień jest do dupy......dla Małej pomniczek,szkoła i ten aparat...chyba pójdę kraść albo stanę na trasie katowickiej

ja biorę magnez 2 razy dziennie i prenatal dha

a co do męża to mam czasami ochotę go zamordować ,zawinąć w dywan i zakopać...ale wiecie co????po ponad 12 latach małżeństwa nauczyłam się.że jednym uchem wpada drugim wypada i to działa...ja nie będę się przejmować jego fochami


miłego dnia laseczki...!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry