reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja niestety nie czuję ruchów dziecka. Czuje
Tylko jak mi sie przelewa w brzuchu :(
Ja w sobotę jadę z moim zamówić meble i sofę do dużego pokoju w ktorym
Bedzieomy za Rok spać :/ z naszej sypialni robimy pokoik dla dziecka. I przez. pierwsze pół roku będziemy spać razem z dzieckiem a potem się przenosimy. W pokoiku dla dziecka mam tylko sosnowa komodę. Myślę że póki co dokupie tylko jeszcze jedna z szufladami i Nie będę bawić się
w meble dopiero za jakiś czas. Jak poznamy płeć to pomalujemy pokój. Jeszcze nie wiem na jaki kolor :)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!!!Witam nowe Mamy :) Nie da sie za Wami nadążyć.
Dziewczyny, mam dziwny problem. wybaczcie, ale to moja pierwsza ciąża i czasem się gubię... a panikara jestem z drugiej strony.
Otóż, 2 razy dziennie aplikuję sobie luteinę dopochwową (już pomijam podrażnienie z tym związane), w związku z tym czuję i wiem jaką mam budowę, przynajmniej dokąd sięgnę palcem. Od wczoraj zauważyłam dziwną zmianę, palec wchodzi znacznie mniej, a jak popchnę tabletkę to ona gdzieś tam dalej idzie, ale odczuwam to jakby coś mi się tam zwężyło... dziewczyny czy któraś wie co to? Bo już sobie wkręcam, że to szyjka macicy się skraca chociaż nie wiem czy to w ogóle ma coś do rzeczy...?
 
DOBRA... CZAS POWIEDZIEĆ TO GŁOŚNO: WAS NIE DA SIĘ NADROBIĆ!!!!!!!!!!!!!! :szok: coś tam podczytałam i tak:

Atka, Ksieńka - witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Atka.... widze, że sporo przeszłaś... a teraz bliźniaczki!!!!! hehe u mnie na pierwszym USG lekarz też dwa pęcherzyki wylukał ale później już ył tylko jeden. A co do wyników to spokojnie... przezierność była ok z tego co piszes więc się nie martw na zapas

anulkaMarcowa - no ja wczoraj nadrobiłam 15 stron... a dzisiaj chyba 8 i tak nie wszystko przeczytałam :tak:

aaaa na zgagę RENNI!!!!!!!!!! tylko to mi pomagało!!!!!

konwalianka - ja rodzę w Ostrołęce...

kartagina - wirus opryszczki to chyba nie to samo co wirus cytomegalii....

żgutek - dzięki za pamięć :happy: pisałam wczoraj posta ale chyba zniknął w potoku innych :-D macie takie tempo pisania ze ciężko się odnaleźć :)
 
Nie powiem co z szyjką i czemu. Ale ja luteine brałam przy iv przez dwa m-ce i podrażnień zero :/ może Twoj " podajnik" masz z jakąś skaza i Cię podraznia.
Leżę w łóżku i tak mi się nie chce wstawać. Trzeba śniadanie zjeść :D
 
zwariuję, czy takie odczucie w ogóle ma coś wspólnego z szyjką macicy? bo coś czuję, że nie, ale się nakręciłam :(
mnie podrażania luteina sama, moja ginka twierdzi, że to częste, bo wysusza błonę itd....
 
Hej
anet ja brałam 2 razy dziennie magnez teraz ograniczyłam do 1 tabletki plus femibion 2 natal i duphaston.
kartagina a cytomegalia to co innego niż opryszczka wargowa chyba że się mylę.
rurka gdzie ty bywasz że tak rzadko do nas zaglądasz????;-)
Patrycja ja też tydzień temu byłam na grzybkach ale było superrr, dużych zbiorów życzę:-)

U mnie dziś zrobiło się ładnie ciekawe czy do wieczora wytrzyma.
 
reklama
Do góry