reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

witam :-)
u nas ma dzis ponoc byc 20 st i slonce. wariuje nam ta pogoda. ciagle sie husta w te i nazad. nadazyc sie nie da.
moje dziecie ma dzis wolne od szkoly wiec po spozyciu sniadania oglada sobie tradycyjna piatkowa baje z plyty. a ja lezakuje jeszcze.
na 15musze sie wybrac do mojej szkoly na indywidualna rozmowe z nauczycielka. postanowila w ten sposob poznac kazdego z nas. takze czeka mnie 15 minut indywidualnej produkcji. oby mnie nie mdlilo. mlodego wezme ze soba. posiedzi cichutko w kaciku i porysuje. a potem moze wezme go na lody. wkoncu bedziemy w centrum miasta. moze jakis park i plac zabaw? kto wie?
wcz odwiedzilam moj ukochany lumpek i nabylam body-koszule w rozmiarze 62. byla przeslodka i nie moglam sie oprzec. to pierwsza typowo meska rzecz jaka kupilam dla Dzidzi. jakos czuje, ze to bedzie drugi chlooczyk. a jak nie to trudno, body nie wykorzystam. a przynajmniej nie wydalam zbyt wiele ;-).
w srode czeka mnie kolejne USG i moze wkoncu tym razem Dzidzia zechce ustawic sie tak zeby ten karczek jej pomierzyc. no a z cala pewnoscia my bedziesmy mogli sobie na nia popatrzec znow. i chcemy sobie zakupic plytke z nagarniem USG. poprzednio zapomnielismy powiediec na poczatku a potem bylo za pozno.
a po poludniu w srode moja mama mnie odwiedzi na kilka dni. z taka kolezanka rodzine, ze tak powiem. potem kilka dni przerwy i kuzynka wpadnie na pare dni. takze bedzie sie dzialo. tylko gosci zaglodzee. ale sa na to nastawieni, ze nie bede gotowac ani piec. dziwne to troche bedzie dla mnie, ale co zrobic. za to jedno ze sniadan zrobie im krolewskie. boskie gofry drozdzowe. moze jeszcze wykrzesam z siebie ryz z jablkami, bo to przynajmniej nie smierdzi.
u mnie waga juz 6,5kg na minusie. ale normalnych spodni juz dawno nosic nie moge. i wiekszosci bluzek tez nie. bo jak tylko unosze lekko rece to gume z portek mam na wierzchu. wiec albo bluzki ciazowe albo takie wyjatkowo dlugie. a brzuch mam ogromniasty. musze wkoncu strzelic sobie fote, bo sobie obiecuje i obiecuje i na tym sie konczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry. I ja się witam:)
Dzisiaj mam rozmowę z dziekanem nt przeniesienia mnie z uczelni ze Szczecina na naszą poznańską. Robiłam tu inzynierke ale na innym wydziale więc dziekana nie znam... moj J jest wykładowca na naszej uczelni i twierdzi że gość jeat ok i w razie czego zadzwoni do niego. Ale i tak się stresuję... nie chcę w zaawansowanej ciąży dojeżdżać do szczecina. ..trzymajcie kciuki! :)
Anet ja biorę tylko femibion natal 2. W 1 teym nic tylko kwas foliowy.
Ja też mam czasem dziwne gilganie w brzuchu ale ciągle wydaje mi się że to wzdęcia czy coś. .. :)
 
Zgutek a więc miłych i udanych dni urlopu, oj ciężko będzie w poniedziałek wrócić do pracy ale na pewno jakiś szybko się wkręcisz;-)
Patrycja udanego i bezkleszczowego grzybów zbierania:-)
Ja boje się kleszczy ze względu na tą okropną bolerioze i dlatego jakoś unikam miejsc w których mogłabym się z nimi spotkać;-)
Co chodzi o ciuszki to tez juz zakupiłam leginsy mama z h&m(polecam:-) wygodne na maxa:-) ale w inne jeszcze się mieszcze bo zawsze lubowałam się w super rozciągliwych;-) porteczkach:-D
..a jakieś takie fajne ruchy Dzidziusia poczułam juz w 12tc,dziwnie wcześnie ale to było "to"
 
Dzień dobry wszystkim, bardzo ładna pogoda się dzisiaj zapowiada, chyba jakiś spacer dzisiaj zaliczę :)
Wczoraj w środku nocy już nie wytrzymałam i postanowiłam, że zawalczę z moją zgagą i pomimo, że nie znalazłam w necie żadnych opinii zamówiłam sobie herbatkę, o której wczoraj pisałam - Dobre trawienie, nie wiem co to będzie ale liczę, że przyjdzie jak najszybciej i mi choć trochę pomoże :) może Wy coś o tym słyszałyście : DOBRE TRAWIENIE Baby&Mama Med
jak na ziółka to trochę dużo, ale spróbuje

I może też podczas spaceru spojrzę na jakieś ciuszki dla fasolki, nie znam płci ale coś uniwersalnego... właśnie sobie uświadomiłam , że zupełnie nie mam nic dla dziecka:no: Wy robicie już tak wcześnie zakupy czy czekacie ?
 
Witam was kuleczki :-)
Doczytam, pogratuluję może dziś wieczorem jeśli się uda, jakby co trzymam kciuki jeśli któraś dziś wizytuje.
Ach wracam do pracy, bo sama się zrobić nie chce :wściekła/y:
Wróciły mi znów mdłości takie mega,że zastanawiam się czy nie stać nad porcelaną :wściekła/y:
 
Witam z rana.
Mąż poszedł do pracy. Pies mnie obudził :( ale idę spać dalej :)
Ja zamowilm wózek dla dziecka. Uniwersalny kolor. Poczekam na niego trochę. Jakaś wyprawkę mam bo po bratowej dwóch chlopcach i jej siostry dziewczynce. Tak więc do conajmniej roku nie muszę nic kupować. Mam kolyske i łóżeczko. Leżaczek. Nie pamiętam co jeszcze bo wszystko leży 130 km ode mnie. Muszę po to pojechać :)
 
dzień dobry!

Haven - oj nie wiem czy ja więcej nie przytyłam

karola - uważaj z twardym brzuchem, to skurcze, przy Tymku wylądowałam z nimi w szpitalu - to był 20 tydzień, jak poczujesz to weź no-spę i magnez; ja teraz też miewam i tak właśnie zalecił mi lekarz

sealpup - super, gratuluje!

kartagina - dzięki! ale ogólnie słabo u mnie z psychą, jakoś po prostu źle mi na każdej płaszczyźnie; współczuję leżenia

agamaja - trzymam kciuki za PAPA, ale musi być dobrze

karola - ja tez bym skoczyła na spadochronie, ale oczywiście nie teraz..może na 40-stkę sobie fundnę :rofl2:

basidrak - nie denerwuj się, wiem, że to trudne..

anet - ja biore magnez 3 razy dziennie, pregnę plus, kwas foliowy i minerały; w razie skurczy no-spę


podobno w lesie nie ma już kleszczy..sezon minął..mój teść chodzi codziennie, codziennie przynosi 2 kosze grzybów
miłego dnia
 
I ja się witam. Sunajka, też nie doczytam wszystkiego, bo praca czeka...

Ja trochę leków biorę... jeszcze luteinę i kwas foliowy, żelazo i acard. Ale póki co żadnych witamin.

Miłego dnia i trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś i odbiory badań:-)
Pięknie dziś, a tu człowiek w pracy musi siedzieć...
 
Konwalinka... Ja tu się nie denerwować. Musialabymv wyjechać i wrócić za pół roku. Ehhh
Mężowie to temat rzeka.
Mój nie chce ze mną na usg iść. Do niego jeszcze nie dociera ze będzie tatusiem. A coraz mniej czasu zostało. Myślałam że jak pójdzie ze mną na usg to do niego dotrze bo te zdjęcia nie docierają.
Spodnie ciążowe super sprawa. Na zimę będę musiała kupić jeszcze coś ciepłego.
Jest mi lżej bo mdłości mam mniejsze. Za to Nie mogę jeździć tramwajem. I autem jak ktoś prowadzi. Czasami się źle czuję. A i nie mogę nic słodkiego bo po słodkim umieram.
 
reklama
Kropelka gofry i ryż z jabłkami super J zjadłabym

Ana trzymam kciuki za przeniesienie

Anet też mam takie legginsy z HM super sa, ja już mam 2 pary dzinsow i jedne materiałowe może jeszcze jedne kupie i spokoj. Ja na zapalenie opon od kleszczy bylam szczepiona miałam taka możliwość we wcześniejszej pracy.

Ja dzisiaj w ostatnie dni wolnego idę kompletować meble do dużego pokoju już się mega cieszę


Basidrak super że masz wyprawkę i tyle rzeczy ja mam właśnie tak wózki ciuszki na pewno też będę miała i część umeblowania

Heh znów się wzruszam jak Was czytam to takie miłe jak się Was czyta o Waszych brzdącach odczuciach w ciąży
 
Do góry